Skocz do zawartości
killer666

Kierownica B4-bez AirBagu - były takie?

Rekomendowane odpowiedzi

W ogłoszeniu był samochód ponoć bezwypadkowy z kierownicą wyglądającą jak z B3 - kanciasta czteroramienna. Czy to świadczy o prawdopodobnej wypadkowości auta (wymieniona kiera z poduchą na taką bez poduszki), czy też były wersje B4 bez airbagu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

były, sprzedawane w Holandii i chyba wyłącznie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
były, sprzedawane w Holandii i chyba wyłącznie tam.

 

Dokładnie,na rynek holenderski to wogóle jakieś golasy szły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam b4 (z francji) i ori było bez poduchy w kierownicy. Wg troche jest b4 bez poduszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passaty B4 sprzedawane na kraje Beneluksu nie były wyposażane w poduszki, być może ze względu na jakieś przepisy. Kierownice były wówczas podobne do tych z B3, tylko trochę inaczej wyprofilowane.

Jeżeli Pasek jest na 100% z Holandii, a nie ma poduszek, to nie ma się czym martwić.

 

Dokładnie,na rynek holenderski to wogóle jakieś golasy szły.

 

Nie koniecznie. Ja miałem klimatyzację, halogeny, szyberdach oraz elektryczne szyby i lusterka.

Po prostu tych lepiej wyposażonych się nie ściąga, bo są bardziej wyjeżdżone. Ściąga się za to wozidełka po dziadkach, które były mało eksploatowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie koniecznie. Ja miałem klimatyzację, halogeny, szyberdach oraz elektryczne szyby i lusterka.

Po prostu tych lepiej wyposażonych się nie ściąga, bo są bardziej wyjeżdżone. Ściąga się za to wozidełka po dziadkach, które były mało eksploatowane.

 

w sumie racja-nie ma reguły .Mój szedł z Rzeszy na rynek włoski a nie ma klimy ,ale za to 2 poduchy i zero elektryki.Może dlatego się nie sprzedał i stał rok na słoneczku w salonie gdzieś w makaronach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etka jeszcze w 95r i 96r pokazuje kiery bez poduch

 

beztytuurrc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam b4 wyprodukowany w belgii w roku 94 i nie ma śladu po jakiejkolwiek poduszczę. W sumie to nie mam w nim nic poza wspomaganiem. Także nie wydaje mi się żeby było problemem to że nie ma AirBag'a .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam b4 wyprodukowany w belgii w roku 94 i nie ma śladu po jakiejkolwiek poduszczę. W sumie to nie mam w nim nic poza wspomaganiem. Także nie wydaje mi się żeby było problemem to że nie ma AirBag'a .

 

Tak samo jest i u mojego wujka w courcie, wspomaganie + szyberek i nic więcej ;) Ściągany z Belgii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierownica bez poduszki z B4 jest podobna, ale nie taka sama jak w B3 - bardziej obłe kształty ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kierownica bez poduszki z B4 jest podobna, ale nie taka sama jak w B3 - bardziej obłe kształty ma

 

Dlatego ja wymieniłem na kierownicę z B3 - jest ładniejsza.

Poza tym kierownice bez poduszki w B4 nigdy nie były np. w skórze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności