Skocz do zawartości
Gość witek25

głośna praca rozrządu b5 99r 1.8 20v 125KM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość witek25

witam mam problem z passatem i proszę o pomoc

1 Głosna praca rozrządu po nagrzaniu

2. Brak dynamicznego(płynnego) przejścia z wolnych obrotów na wysokie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 1: to raczej klawiatura ci klepie.

Ad 2: Możesz tą MYŚL rozwinąć :?: Bo zbytnio mi nic nie mówi :zdegustowany: Przerywa ci, za wolno wchodzi..... opisz objawy bardziej szczegółowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość witek25

nie ma płynnego przejścia na wyższe obroty jest mułowaty czy moze być to wina zaworu przestawnego kolektora ssącego bo mam nieorginalny.

co do tej głosnej pracy czy może to być usterka zmiennych faz rozrzadu lub łancucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz takie odczucie, że wchodzi na obroty w "żółwim tempie" :?: Podepnij VAG-a - wtedy ci wyjdzie, bo może byc parę przyczyn: przepływka, czujnik... itp. U mnie przyczyną mulenia był czujnik Halla (koszt około 300 zeta :mur: ) Miał gorsze przyspieszenie niż załadowany POLONEZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość witek25

a wyjdzie na komputerze bład bo byłem i błedów i awarii nie stwierdzili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiuuuuuu :!: To jak ci te błędy nie wyszły na KOMPIE, to przyczyny trzeba szukać gdzie indziej :zdegustowany: Bo jakby jedna z tych rzeczy była przyczyną - to by to wykryli. Chyba, że nie umieja obsługiwać sprzętu :evil:

A co do tego kolektora ssącego - to nie wiem. Aż tak obeznany to nie jestem.

A jak z obrotami? Nie "falują" ci na biegu jałowym :?: A czy przy przyspieszaniu czujesz delikatne szarpnięcia :?: Lub też nagły, krótkotrwaly przypływ mocy :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość witek25

obroty nie falują i faktycznie czuje nagły przypływ mocy.czy coś to oznacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świece, przewody, cewki :ok: Tak mi sie COSIK zdaje. Albo któraś świeca, albo przebicie na przewodach, albo wina cewek. No chyba, ze się mylę - ręki uciąć nie dam :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności