Skocz do zawartości
Baniadmx

Jakie radio do passata b6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem tutaj nowy posiadam passata b6 2007 rok 2.0 tdi bmp 8v. Posiadam zwykle radio te biało czarne i chciałbym zmienić na coś z navi. Nie chce jednak oryginalnego ponieważ wiadomo że jak już zainwestować to w coś lepszego i otóż moje pytanie tutaj się pojawia :) Które z tych mógłbym wybrać aby po podłączeniu działało mi bez żadnego problemu ? :)

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6729914533

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6739410195

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6744002305

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6650267763

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc pozdrawiam!! :)

Edytowane przez ofikruszon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś posiada może w pasku radio Vordon ht-869bt ? Aktualnie posiadam chinola prawie identycznego jak vordon ale strasznie słabo łapie fale FM. Ogólnie radio mi odpowiada bo nie potrzebuję wodotrysków ale FM musi grać czysto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jakie byście polecili mi radio do B6 zamiast RCD300 Tak do 800zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneer FH-X730BT albo Alpine CDE-W296BT chodź alpine jest nieco ponad budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20170426_093938.jpg witam czy radio z golfa 5 pasuje do Passata b6 ? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym i drugim przypadku typowy Chińczyk, na alieexpress dostaniesz taniej.

Jak pasuje do Golfa 5 to do B6 też pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jedno pytanie miał bym jeszcze, mam do czynienia z radiami 2 din pierwszy raz, Czy wszystkie radia 2 din są jednakowe? Chodzi mi o to czy np radio z nissana(chińskie lub nie) będzie passować do B6 ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem że takich tematów jest sto, tak wiem że już nie raz to było poruszane, ale proszę o wypowiedzenie w tym temacie osób które mają lub miały chińczyków.

 

Więc zalety RNS510 wszyscy znamy. Ale na dzień dzisiejszy za 1200 zł moża mieć chińczyka z Android Mirror, tunerem DVB-T oraz DAB+ i bluetooth. Odtwarza wszystkie pliki audio i video bo jest na android 6.0. Podobno chodzi sterowanie z kierownicy, + OPS Climatronik i coś tam jeszcze. I kamerke cofania też można mieć po taniości. Gdyby to wszystko zrobić na oryginalnym RNS to pewnie z 3tys by nie starczyło.

 

Niby wszystko pięknie ładnie a jak to w rzeczywistości działa? Czy to takie piękne? Co się traci a co zyskuje pomiędzy rns510 a dobrym chińczykiem. Pewnie będzie brak stacji radiowej i gps na Fisie. A może to działa? Ktoś ma takie radio i może się wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam proste pytanie. Chce zmienić RNS 300 na RCD 310, rcd ma 2 wejścia antenowe blisko siebie w rns mam 1 antenę am/fm (jasna wtyczka) i antenę od gps. Czy muszę kupić jakieś przejściówki do wejścia antenowego, czy jak podłącze do 1 wejścia antenę od am/fm a do drugiego antenę gps to nie będzie żadnych zakłóceń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anteny GPS nie podłączasz. Potrzeba przejściówki - rozgałęziacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antena GPS pracuje na innej częstotliwości więc nie nada się jako FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak myślałem ale wolałem się upewnić , dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podepne sie pod temat mianowicie chce zmienic radio rcd 300 magic 2 na nie fabryczne i mam w nowym radiu przy kostce kable jak can + can - ILL GND czarny gruby kabel i kabel GND czarny cieki i ACC mozecie mi powiedziec co do czego mam podlaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem chwilę wolnego i dobrałem się do anten wmontowanych w tylne szyby. Antena z 2 ścieżkami jest odpięta, nawet kabel ze wzmacniaczem nie jest do niej doprowadzony. Antena z 3 ścieżkami jest podpięta do wzmacniacza AM/FM i działa jako antena kierunkowa, lekkie jej przysłonięcie powoduje całkowity zanik odbioru fal radiowych. Zastanawiałem się nad dołożeniem anteny fm i wyprowadzeniem jej np. na reling/klape bagażnika. Czy takie rozwiązanie miałoby sens? Oczywiście dobrałbym antenę o odpowiedniej impedancji. Rekina nie mam zamiaru ruszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podpinam się do tematu, szukam jakiegoś radia do mojego Passata b6 i wpadło mi coś takiego w oko http://allegro.pl/gms-an6cv8-intel-atom-android-9-do-vw-passat-b6-i6938220693.html czy ktoś mi jest w stanie powiedzieć czy jest to coś warte i opłaca się pakować w te radio kasę? Jak nie to czy możecie mi coś polecić budżet do 2 tysia głowie chodzi mi żeby było navi system najlepiej na androidzie lub Windows, obsługa z kierownicy kamerka cofania etc. Pozdrawiam

Edytowane przez Misiekhehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś zakładał RCD 320 do B6? Zastanawiam się ze względu na BT. Pytanie czy multifunkcyjna kierownica będzie działać na tym radiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności