Skocz do zawartości
Baniadmx

Jakie radio do passata b6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam radyjko w Passacie B6 z 2007 RNS-300 , słabo gra i pytanie jak wymienię radio to będzie to lepiej grało, czy głośniki tez muszę wymienić ??

Co do radia to co polecicie cenna do wydania od od 1tys. do max 2tys.

ja się rozglądałem i się zastanawiam nad

http://allegro.pl/dedykowane-vw-golf-passat-8led-pl-menu-artax-i1822418791.html

lub RNS 510

czy kupić coś tańszego co polecacie ?? .

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zwyczajnie pokombinować w ustawieniach, może coś jest nie tak.

 

To trochę mało prawdopodobne, żeby słabo grało...

No chyba, że jesteś fanem bardzo głośniego słuchania muzyki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co polecacie ??

RNS510 + Dynaudio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie. Pierwszy mój post dlatego brak możliwości założenia tematu. Chciałem tylko zapytać czy dobrym pomysłem jest zastąpienie oryginalnego radia (gamma) radiem JVC KD-R422 ? Wymiarowo spełnia normę (przy wysokości jest 2mm wyższe od oryginału), natomiast co z parametrami? Na co zwracać uwagę? Może polecicie jakieś inne radia mieszczące się w wymiarach 19x5,7 ?

 

Za ewentualny offtop przepraszam. Mam nadzieję że nie rozzłoszczę nikogo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krawcol82 dzięki ale same głośniki to niezły koszt , do tego RNS510 będę potrzebował wzmacniacza jeszcze ? , czy się obejdzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie do tematu, ale z pytaniem, jakie radio (nie od VW) do patola da rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy używam Peiyin 9930 dedykowanego do naszych Passków. Moje i innego kolegi opinię masz opisaną w: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=36937&page=11

Jak do tej pory niczego lepszego nie potrzebuję. Stosunek cena/jakość powalająca w porównaniu z oryginalną VW stacją multimedialną. Chcesz więcej info pisz na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbbb dzięki za info ale ten Peiying PY9930 (VW Passat) tez nie tani bo trzeba dać 2tys. to nie za mało , ładne radyjko ale szkoda ze nie współpracuje z kierownica i z komputerem na zegarach :/

 

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

 

a ma ktoś takie radio DEDYKOWANE VW GOLF/PASSAT 8"LED PL MENU ARTAX polecicie coś takiego ? , ale za ta cenę kupie już RNS510 tylko jest bawienia sie w grywanie języka , gateys cz jakoś tak , i zostaje nawigacja nie można wgrać tom toma lub auto mapy :/ ,Peiying PY9930 jest spoko tylko ze nie ma współpracy z kierownica multimedialna i komputerem :/ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krawcol82 dzięki ale same głośniki to niezły koszt , do tego RNS510 będę potrzebował wzmacniacza jeszcze ? , czy się obejdzie ??

Wyjście w RNS jest na 8 głośników, a wzmacniacz Dynaudio obsługuje 10 głośników-dlatego wypadałoby tu zamontować cały zestaw-wzmak + głośniki, bo same głośniki niewiele dadzą, o ile zagrają.

Zestaw głośników ze wzmakiem kupisz już od 1000zł w górę, do tego jeszcze wiązka.

Gdybyś był zainteresowany takim czymś, to mam wzmacniacz na sprzedaż ;)

Natomiast jeśli o efekt chodzi-gra to bardzo ładnie :)

Nie wiem za to, jak gra sam RNS510 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baniadmx, Spokojnie i do celu. Nie spiesz się z wydawaniem pieniędzy. Wytrzymałeś tyle to i kilka dni, czy nawet tygodni też wytrzymasz. Ja czekałem 2 miesiące. Na PW masz ode mnie info. Zresztą wcale nie jest powiedziane, że musisz kupować Peiyinga, czy tego z Allegro. Zbierz informacje i opinie użytkowników tego sprzętu i wtedy podejmij decyzję. Zadaj sobie też ważne, o ile nie najważniejsze pytanie czego oczekujesz od sprzętu w aucie tzn. co musi mieć, a czego niekoniecznie, a co wyłoby wskazane. Znacznie ułatwi podjęcie decyzji. Dla mnie priorytetem była nawigacja działająca pod WinCE, telefon głośnomówiący, a całkowicie zbędne sterowanie z kiery(której i tak nie mam) czy radio na wyświetlaczu FIS(przecież wiem jaką stację słucham najczęściej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o ZENEC ZE NC-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe na pewno ale uzywki idzie kupić na Allegro do 2 tys.

Będę szukał okazji na Allegro może coś trafie .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam inne pytano :)

Mam navi RNS 300 i zmieniare na 6 CD, chciałbym mieć jakieś wejście liniowe na jacka albo USB. Da radę takie coś podłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do obeznanych w temacie: wymiana z RDC300 na taki oto zestaw:

 

Pioneer AVH-P2400BT (z jakąś tam ramką) +

głośniki DLS C6A +

może wzmacniacz 2 kanałowy (ale czy jest sens do tego radia jakiś do 400zł?)

 

co będzie mi jeszcze potrzebne, adapter antenowy? jakiś łącznik antenowy? (samochód mam z 2008 roku bez sterowania w kierownicy) co z rozładowywaniem aku?

 

może ktoś może mi polecić montaż tego zestawu w Katowicach ?

 

czekam na pomoc

Edytowane przez fila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne się tutaj bo nie mOge założyć nowego tematu.

Szukam jakies ciekawe radio do B6 07r z nawigacja i telewizja. Szukam coś do 300funtow

Nie musi być jakiś wypas-oby tylko grało tak jak oryginalne

Narazie znalazłem coś takiego http://www.ebay.co.uk/itm/Maxtrons-7-Inch-Car-DVD-GPS-Sat-Nav-For-VW-SEAT-SKODA-TOURAN-JETTA-PASSAT-B6-/271026930412?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item3f1a76c2ec

 

Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzwo fajnie sprawdzają się stacje GMS 7206 NAVI+ sterowanie z can, wszystkie potrzebne funkcje na winCE6.0. Przede wszystkim jakością na wysokim poziomie. cena nie najmniejsza bo około 2 tys. chociaż można załatwić za około 1600-1700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nic nie doradzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrz post wyżej ja doradzam stację GMS 7206

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomczak patrz kilka postów wyżej. Szukam radia z monitorem,nawigacja,na dotyk. Co to jest ta stacja gms?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności