Skocz do zawartości
Patrick

Instrukcja jak skorygować spalanie na fisie w 3bg.

Rekomendowane odpowiedzi

ilość na baku nalicza zasięg wg stylu jazdy paru ostatnich km. Jeśli pojedziesz na stacje a wcześniej muliłeś jak emeryt to Ci pokaże nawet 1200km ale jak chwile pociśniesz to przeliczy wg tego ile obecnie spala i zasięg odpowiednio spadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Trochę nie do końca w temacie ale może wiecie jak wygląda procedura resetowania komputera w Passacie b5 ? Nie mam kompa na wyświetlaczu ale przez złącze OBD2 Bluetootha oraz komórki z aplikacja Torque silnik wskazuje spalanie średnie 15 l/km a chwilowe nawet 20-40 l/km. W rzeczywistości pali bez zmian 8 w mieście 6,1 trasa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inna zagwostke związaną z wyświetlaniem spalania na fisie a mianowicie wyświetla mi ile km przejade na 1litrze paliwa,jak to przestawić zeby bylo jak bóg przykazal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na manetce zmieniam miedzy chwilowym a srednim itd.a mi zamiast w litrach 100km pokazuje km/l,to znaczy ile kilometrow na jednym litrze zrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ten sposob sie nieda,wyswietla sie tylko trip computer,car status,display off.mechanik to jakos przez przypadek musial przestawic kompem i teraz cholera wie jak to zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:kumplejakbys mogl opisac co i jak na priv to bende wdzieczny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie kolego,moze jutro uda mi sie to ogarnac :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem u siebie ale mam tylko error po zmianie wartości 100 na inną (tak zalogowałem sie) potem próbowałem z kodem z licznika i także nie moge nic zmienic ze 100, tylko emprom mi chyba został, tylko jaka komórka dla przedlifta odpowiada za wskaznik paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności