Skocz do zawartości
Gość PiotrekRzeszów

Gaz Sekwencja - Passat 1.6AHL

Rekomendowane odpowiedzi

A przy jakiej temperaturze przelacza sie na gaz? Ogolnie to jesli auto wczesniej chodzilo ok i nadal chodzi ok na benzynie, a problemy sa na gazie tylko to jest to wina nieprawidlowo zalozonej instalacji gazowej, lub nieprawidlowej regulacji. Mam to samo auto ze stag 400, czerwona hana, reduktor shark 1200.

 

Na poczatku byly male problemy wlasnie jak auto sie rozgrzewalo, potrafil sie przydusic, i slabo reagowal na wciśnięcie gazu. Jedyne co trzeba bylo to wyregulowac dobrze instalacje. Nie wiem gdzie zakladales, ale jest na rynku duzo garazy ktore po zalozeniu instalacji jedyne co robia to autokalibracje, niestety nie jest to wystarczajace. Ja bym do nich wrocil, i kazal wyregulowac instalacje, jak nie dadza rady to wejdz na forum lpg i tam w dziale polecane warsztaty znajdz kogos w poblizu. Zaplacisz za regulacje, stracisz zapewne gwarancje, ale bedziesz mial sprawnie dzialajaca instalacje. Ewentualnie mozesz sprobowac skontaktowac sie z producentem instalacji, moze oni wplyna na instalatora zeby porzadnie wyregulowal.

Edytowane przez piasek1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć czy ktoś z Was jeździ na instalacji sekwencyjnej Stag 200 go fast?

co możecie powiedzieć o tej instalacji? Szukam namiarów na dobrego gazownika z Warszawy lub okolic do 50 km. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć czy ktoś z Was jeździ na instalacji sekwencyjnej Stag 200 go fast?

co możecie powiedzieć o tej instalacji? Szukam namiarów na dobrego gazownika z Warszawy lub okolic do 50 km. Pozdrawiam

 

Eco Tech Robert Przybysz

ul. Regulska 66, 02-495 Warszawa

 

Jeśli chcesz opini napisz jakie podzespoły masz zamontowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poruszam ten temat jeszcze raz silnik 1.6 AHL i chce do niego wcisnąć gaz bo przeraża mnie ilość ubywanego paliwa z baku! :( więc jestem za sekwencja tylko jaka butle do tego wsadzić i na ile km tak by starczyło podtlenku gazu? ;)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dodam że jestem nowy i mam pasata od miesiaca wcześniej jeździłem dieslami ale czas spróbować coś nowego haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podjedziesz do gazownika to ci powie jaką może włożyć. Ja nie tak dawno montowałem baz do B6 to zażądałem jak najwiekszą i dostałem 72 l, wchodzi ok 63 litry . No i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności