Skocz do zawartości
Gość szkicek

Kontrolka ciśnienia oleju - szukam mechanika we Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szkicek

Szukam pomocy!!!!

 

W dniu wczorajszym zapaliła mi się kontrolka ciśnienia oleju wydając przy tym dość ostre sygnały. Z pozostałych postów można wywnioskować, że problem może dotyczyć czujnika ciśnienia oleju lub pompy olejowej. Około rok temu miłem podobny problem z którym udałem się do ASO. Naprawa skończyła się na czyszczeniu pompy (koszt 1400 zł powalił mnie z nóg gdyż wymiana w tym samym ASO na nową pompę miała kosztować około 1800 zł ale ASO zadecydował sam czyścić a nie wymieniać). Problem pojawił się ponowanie i obawiam się, że teraz czeka mnie wymiana. Na pewno nie pojadę już do ASO, szuam dobrego mechanika we Wrocławiu - może ktoś poleci albo napisze jak rozwiązać ten problem, do kogo się udać, wzywać lawetę, holować, co robić????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to masz problem i to nie mały - tylko bardzo by się przydało abyś się dowiedział co go powoduje??? zanim gdzieś wyruszysz na większe naprawy. Kiedyś temat opisałem bardzo szczegółowo - co pomogło pewnie wielu osobom przed zatarciem silnika i dużymi kosztami napraw. Zastanawia mnie fakt czyszczenia przez ASO za tą kwotę byś miał karton nowych pomp olejowych, nie wiem dlaczego nie wymienili jej jak mili ją praktycznie w rękach??? - to był chyba manewr taktyczny ze stronyASO.

 

Najpierw radził bym sprawdzenie ciśnienia w układzie olejowym

(wyeliminujemy tym uszkodzenie czujnika bądź elektroniki - błędnych wskazań)

 

Polecam tematy: Swiruje czujnik ojeju

 

Również w tym przypadku zastanawiam się czy przed zdjęciem miski nie zastosować: Produkt firmy LIQUI MOLY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na terenie starego portu rzecznego pod mostem millenijnym jest bardzo kumaty mechanik ktory zajmuje sie tylko VW. Polecam. Tel do nich : 3500476, 608490874.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności