Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku padło na Goodyear EfficientGrip Perfomance (http://www.goodyear.eu/pl_pl/tires/passenger/efficientgrip-performance/ ) Opony wysoko oceniane w niezależnych testach. Cenowo podobnie jak DUNLOP SPORT BLURESPONSE. Na razie za krótko je mam abym móc napisać coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku padło na Goodyear EfficientGrip Perfomance (http://www.goodyear.eu/pl_pl/tires/passenger/efficientgrip-performance/ ) Opony wysoko oceniane w niezależnych testach. Cenowo podobnie jak DUNLOP SPORT BLURESPONSE. Na razie za krótko je mam abym móc napisać coś więcej.

 

w jakim rozmiarze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fulda EcoControl HP także wydaje się być dobrym rozwiązanie jeśli mowa o jakość/cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze trzeba szukac fuldy debicy i savy po lifcie bo sie teraz biezniki na wiosne zmienily zdeka

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

http://kelban.pl/aktualnosci/opony-2014-zmiany-w-oponach-fulda-sava-debica.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w jakim rozmiarze ?

 

205/55/R16 91W Takie parametry mam zalecane (po wlepce w bagażniku i po vin).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajecie linki do testów.

Jeszcze w nie ktoś wierzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac do mojego wczesniejszego pytania. dzisiaj chce zamowic opony. nie mam zbyt duzo pieniedzy w tym momencie. chce 2 sztuki nowych. teraz pytanie jakie polecacie najbardziej?

ja sie rozgladalem i mysle nad

Matador MP 46 HECTORRA 2

jakis Barum Bravuris?

musi miec rant ochronny

co Wy na to ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wracajac do mojego wczesniejszego pytania. dzisiaj chce zamowic opony. nie mam zbyt duzo pieniedzy w tym momencie. chce 2 sztuki nowych. teraz pytanie jakie polecacie najbardziej?

ja sie rozgladalem i mysle nad

Matador MP 46 HECTORRA 2

jakis Barum Bravuris?

musi miec rant ochronny

co Wy na to ? :)

 

Miałem te matadory w poprzednim aucie. Oponki jak za tą kasę ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za potwierdzenie :)

Zamowione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pytanko mam okazje kupić ładne oponki za przyzwoitą cenę tylko że jest to rozmiar 215/65/15 czy taka opona podejdzie do paska? Nie będzie obcierać? Seryjnie mam 195/65/15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, potrzeba mi rady pomiędzy dwiema firmami Continental ContiPremiumContact 5 195/65R15 91H a Michelin Energy Saver+ 195/65R15 91H. Jakie wybrać bo testy a użytkowanie to dwie rózne bajki więc liczę na użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie opony dobre i obie znam i ja między Conti a Michelinem widzę takie różnice ze Conti jest z takiej mieszanki gdzie guma to guma czarna i mocna a Michelin jest taki jakby sztuczny syntetyczny

Wg mnie Conti dłużej wytrzyma bo po kilku sezonach Michelin lubi sie marszczyc i nawet konserwacja nie wiele da a Conti do końca pozostaje całe nie popękane

Ja proponuje Conti jak do paska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki w rozmiarze 205/55/16 coś z najlepszym współczynnikiem cena/jakość

macie coś sprawdzonego?

 

znajomy oponiarz poleca mi falkena ale cos ostatnio bardzo cicho o tej firmie się zrobiło?

z budżetem 250zł/szt coś byście doradzili?

Autko to awx 165ps :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z budżetem 250zł/szt coś byście doradzili?

 

Nie wiem dokładnie jak teraz kształtują się ceny, ale z tańszych i chwalonych to vredestein sportrac 5 lub uniroyal rainexpert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokaldnie, Uniroyal teraz cos okolo 259zl na oponeo jak przegladalem kilka dni temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokaldnie, Uniroyal teraz cos okolo 259zl na oponeo jak przegladalem kilka dni temu

Sam na nich śmigam i nie mam zastrzeżeń, ale na dzień dzisiejszy brałbym raczej vredesteiny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vredestein znalazłem za 900zł brutto za 4szt na allegro i kupiłem! Dziękuję za pomoc Panowie. Z tego co widziałem to w DE w testach wypadały zacnie :). Pora zmienić te śmietniki na których pomykam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec ma je w rozmiarze 205/55/16 i są z rantem, więc jak masz alu to dodatkowy plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności