Skocz do zawartości
maly197

Przerobienie zawieszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj probowalem zrobic przeglad w samochodzie i ku mojemu zdziwieniu gosciu stwierdzil ze mam po uszkodzone dolne tylne wachacze i uszkodzona prawa koncowke drazka kierowniczego. Zawieszenie kompletne zalozylem kolo roku temu, na co on mi powiedzial ze oni przerabiaja przednie zawieszenie na stalowe ze skody octawi. Chcialem sie dowiedziec czy cos takiego mozna zrobic i czy to nie za duza ingerencja w samochod. Nikt z moich znajomych posiadaczy passata o tym nie slyszal, a co wy o tym sadzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nie slyszalem ale skoda to grupa vag wies skoro tak mowil pewnie i sie da jak przerabiaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skoda ma nowszy zawias.

Inna średnica mocowania bodajże tylnego-dolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Octavia ma zupełnie inne zawieszenie tam jest tylko jeden wahacz, inaczej mocowany amortyzator, jeden sworzeń na dole inne sanki pod silnikiem itp więc wydaje mi się że nie ma opcji na przerobienie tego tak żeby pasowało do passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na co on mi powiedzial ze oni przerabiaja przednie zawieszenie na stalowe ze skody octawi.

Bardzo w to wątpię, bo są to dwa całkiem inne zawieszenia.

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności