Skocz do zawartości
Gość Kazio_pkw

Kupujemy Passata B1

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj na Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie warto brać się za tak stare samochody, chyba, że typowo hobbystycznie i ma się sporo $$$ w portfelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Jestem tu nowy i nie mogę napisać nowego wątku, więc kontynuuję ten.

Zamierzam kupić Passata B1 i interesuje mnie ten egzemplarz: http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-passat-ls-automatic-prawdziwy-youngtimer-ID6yfYIp.html#50b76b7437

Na pewno jest stuknięty z prawej strony i ma pękniętą szybę.

Czy moglibyście mi coś doradzić, na co zwracać uwagę itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

wygląda bardzo dobrze : środek kompletny, kokpit nie pęknięty ( rzadkość ) chromy ładne, spryski sugerują pochodzenie skandynawskie. Pytanie czy będziesz chciał go teraz zarejestrować, porobić podstawy i smigać w niedziele po kosciele, czy jednak rozbierać i odnawiać wszystko pod siebie od podstaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj,

wygląda bardzo dobrze : środek kompletny, kokpit nie pęknięty ( rzadkość ) chromy ładne, spryski sugerują pochodzenie skandynawskie. Pytanie czy będziesz chciał go teraz zarejestrować, porobić podstawy i smigać w niedziele po kosciele, czy jednak rozbierać i odnawiać wszystko pod siebie od podstaw?

 

Dzięki!

A byłbyś (lub może kto inny z forum) chętny podjechać ze mną na oględziny na żywo?

Tak, sprzedający mówił, że ze Szwecji sprowadzony. Czy uważasz, że cena dobra za taki stan?

 

Chciałbym zrobić podstawy i pojeździć. Wiem, że remont generalny mnie nie minie, temat doskonale znam, ale... mam już 6 klasyków rozgrzebanych :| Oczywiście mam czym jeździć na co dzień, ale wolałbym się nacieszyć Passatem i na spokojnie przygotować do remontu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A byłbyś (lub może kto inny z forum) chętny podjechać ze mną na oględziny na żywo?
jak będę miał w czerwcu jakiś wolny weekend to można pomyśleć.

 

Chciałbym zrobić podstawy i pojeździć. Wiem, że remont generalny mnie nie minie, temat doskonale znam, ale... mam już 6 klasyków rozgrzebanych Oczywiście mam czym jeździć na co dzień, ale wolałbym się nacieszyć Passatem i na spokojnie przygotować do remontu.
mam takie samo podejście. Nie raz już usłyszałem, że moja B1 jest najładniejsza w PL ( i nie tylko podobno :P ) ale ja wiem co go boli i mam świadomość, że prędzej czy później remont generalny nadejdzie. Pomimo że naszykujesz sobie kwotę x na remont, to po rozebraniu auta okaże się, że musi być 2x :D Natomiast póki co, cieszę się nim takim jaki jest i to najcenniejsze.

P.s jak masz już 6 klasyków rozebranych to chyba musimy się zakumplować, czasem wpadam na Śląsk do rodziców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak będę miał w czerwcu jakiś wolny weekend to można pomyśleć.

 

mam takie samo podejście. Nie raz już usłyszałem, że moja B1 jest najładniejsza w PL ( i nie tylko podobno :P ) ale ja wiem co go boli i mam świadomość, że prędzej czy później remont generalny nadejdzie. Pomimo że naszykujesz sobie kwotę x na remont, to po rozebraniu auta okaże się, że musi być 2x :D Natomiast póki co, cieszę się nim takim jaki jest i to najcenniejsze.

P.s jak masz już 6 klasyków rozebranych to chyba musimy się zakumplować, czasem wpadam na Śląsk do rodziców :)

 

 

Daj kontakt na prv to ustalimy wyjazd :)

Może wpadniesz na Zlot Pojazdów Zabytkowych w Chudowie w tą niedzielę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może wpadniesz na Zlot Pojazdów Zabytkowych w Chudowie w tą niedzielę?
chętnie, ale Passata wywiozłem do wrocka, bo w końcu się dorobiłem chaty z garażem, a to, że przywiozłem i wyjeżdża raz na dwa tygodnie to już moja strata :wmorde

Będę na Śląsku w ten weekend, ale dupowozikiem - zobaczymy jak się weekend ułoży to może podjadę "popaczeć" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to sprowadzić takie auto, jak byłem w Belgii to pełno ich widziałem. Narobiłem zdjęć staroci, prawie jak na zlocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie: gdzie w passacie b1 1978r znajdują się tabliczki znamionowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności