Skocz do zawartości
Marcin Wroc

Jaki filtr kabinowy do mojego paska?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem dzis w sklepie filtr kabinowy. Wczesniej w ogole do niego nie zagladalem i nie widzialem ja wyglada. Facet dal mi filtr. Wyciagam stary a tu lipa. Mialem taki prostokatny podluzny (filtron K1004 ), a ten ktory dostalem jest znacznie wiekszy i bardziej kwadratowy. Co jest grane? Mam paska model 2004 a wg tego co pisza na allegro to filtr ktory ja mam jest w starszych paskach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale z tego i tak nic nie wynika bo to samo mam na allegro. Chodzilo mi raczej o to czy w tym roczniku byly np. dwa rodzaje filtrow, albo np. czy moj pasek mogl miec wymiwniona obudowe filtru i stad inny rozmiar? Nie wiem czy cos takiego jest mozliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, ale z tego i tak nic nie wynika bo to samo mam na allegro. Chodzilo mi raczej o to czy w tym roczniku byly np. dwa rodzaje filtrow, albo np. czy moj pasek mogl miec wymiwniona obudowe filtru i stad inny rozmiar? Nie wiem czy cos takiego jest mozliwe?
zamiana fitrów jest możliwa(na forum jest opis chyba nawet ale nie wiem co miało to dać poprzednikowi skoro B5 FL ma większy filtr niż b5 przed liftem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi chyba na to ze z jakiegos powodu (pewnie dzwon) kotos wsadzil obudowe ze starszego paska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz wszystko jest ok tak ma byc tak samo jest z filtrami powietrza silnika jest kilka rodzaji i tyle nie wietrz spisku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tu nowy. Może mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się filtr kabinowy w PASSACIE B5 KOMBI rok 98??Nie miłosiernie parują mi szyby przy niskich temperaturach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, jestem tu nowy. Może mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się filtr kabinowy w PASSACIE B5 KOMBI rok 98??Nie miłosiernie parują mi szyby przy niskich temperaturach.

 

Otwórz maskę w lewym górnym rogu w opakowaniu masz . Wymieniałeś go kiedyś w ogóle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniałem, niedawno nabyłem paska i nie mam pojęcia czy w ogóle był kiedyś wymieniany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to podnies maske i do dziela nic trudnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wymieniam obudowę filtra przeciwpyłkowego bo popękana. Sporo kłopotów to wiadomo z tym, ale czy poza tą "gąbką" jest tam też jakaś uszczelka? Jeżeli tak to czy można prosić o jej numer lub wygląd?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Szanowny Moderatorze. Przeniosłeś moje pytanie do wątku o filtr. A ja nie szukam filtra tylko obudowy filtra. Stąd tytuł wątku był inny. I potrzebuję wiedzieć, czy poza opaską z gąbki pod obudową znajduje się jeszcze jakaś uszczelka. Nie chodziło mi o wkład filtra tylko jego obudowę i konstrukcję. Stąd pytanie i nowy wątek. Przyznaję jednak, że miejsce możę było niepoprawne, ale reszta jest osobnym wątkiem, a przynajmniej moim skromnym zdaniem.

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg. pkt.2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

czy poza tą "gąbką" jest tam też jakaś uszczelka?

 

Nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności