Skocz do zawartości
Gość krzywek

przepływomierz b-5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzywek

witam!

mam takie pytanko padł mi przepływomierz w b-5 rok96 1,6benzynka jaka jest ewe.cena nowego moze sie ktos orientuje oraz ktore to nr seyjne bo mamco stakiego na gorze

058 133 171 HTC AFH60-10B

I 6 42/04

?? zna ktos ten szyfr??dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
058 133 171

 

To jest numer

 

 

 

Jaki Ty masz samochód, taki jak w avatarze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywek

1,6benzyna 96 rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek

zamiennik nie pamiętam jakiej firmy ok. 1000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w kraju w lutym to w serwisie mi krzyknęli bodajże 960 za nowy a oddając stary na wymiankę 500 zeta bez kilku groszy :przestraszony:

Tańszy okazał się zakup tu na wyspie gdzie za taki sam jak posiadam zapłaciłem dokładnie 102 euro :zdziwko:

Też mam B5 1.6 AHL z 97 roku i numery przepływki identyczne z tymi jakie podał krzywek

Pozdrawiam! :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego od dwóch dnie też walcze i szukam przepływki niestety na allegro mojej nie ma ale może ty spróbuj.W serwisie kosztuje taka 397 zł. regenerowana oczywiście ale z gwarancją.Jest jeszcze możliwośc zamiennika Bosch-a tylko musisz zadzwonic do jakiegos intercarsu i dowiedziec się o nr. jego :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gorny7

Mam pytanie jakie macie konkretne objawy przepływki? proszę o opis

 

U mnie trochę podszarpywał po wymianie filtra powietrza szarpanie sie znacznie bardziej odczuwa głównie przy przyśpieszaniu szczególnie na 1 -2 i 3 biegu. odczucie jak by były dziury w zapłonie

zastanawiam się nad przepływomierzem lub coś z iskrą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności