Skocz do zawartości
marcin9962

Oświetlenie wnętrza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuję pomocy... nie mam oświetlenia wewnątrz nie wiem co jest grane patrzyłem na bezpieczniki ale nie mogę dojść do tego który jest od oświetlenia wewnątrz proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przełącznik od podświetlenia w odpowiedniej pozycji ??? a tutaj masz odpowiedź http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=51147&highlight=o%B6wietlenie+wn%EAtrza

Edytowane przez Trokadero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak otworzysz drzwi to na kompie pokazuje które są otwarte?? I zapalają się lampki pod lusterkami zewnętrznymi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A przełącznik od podświetlenia w odpowiedniej pozycji ???

tak przełącznik w odpowiedniej pozycji.

A jak otworzysz drzwi to na kompie pokazuje które są otwarte?? I zapalają się lampki pod lusterkami zewnętrznymi??

pokazuje mi ogólnie że mam otwarte drzwi bo mam komputer MFA ( nie plus ) i w ogóle się mi się nie palą żarówki w środku nigdzie... z przodu, w tyle nawet jak są żaróweczki pod tym na słońce jak świeci ( zapomniałem dokładnej nazwy ) to też się tam nie świeci...

 

a co robiłem chciałem zmienić żaróweczki na xenonowe i jak wkładałem stare żarówki w tyle to nie wiem czy słyszycie jak odcina jak by elektrykę jak auto nie pracuje wszystko gaśnie szyb się nie da otworzyć itp i właśnie jak wkładałem tą żarówkę tak właśnie pstrykło i koniec nie działa.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj klemy aku odlaczyc na chwile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprobuj klemy aku odlaczyc na chwile

zobaczę jutro na te bezpieczniki jeszcze a jak nie to może odepnę na chwile i zobaczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź też bezpieczniki w komorze silnika, o ile dobrze pamiętam są tam również bezpieczniki od modułu komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są tam również bezpieczniki od modułu komfortu.

taa mów mi jeszcze o jakiś bezpiecznikach modułu... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=64646

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=51273

Myślę że te tematy pomogą Ci znaleźć skrzynkę bezpieczników pod maską. Twoim zadaniem będzie wyciągnąć każdy po kolei i sprawdzić czy wszystkie są dobre. :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak że wogole nie zapalało mi się światełko w środku, ale te pod słoneczkami działały. Przyczyną okazał się przełącznik przy dużej lampce, którym ustawiasz jak ma świecić. Tam są takie 2 druciki i jeden nie stykał. A jak przestawisz żeby się cały czas świecilo to się świeci czy nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twoim zadaniem będzie wyciągnąć każdy po kolei i sprawdzić czy wszystkie są dobre.

powiedz mi czy jak tak zacznę wyciągać po kolei to nic się nie popieprzy z komputerem itp ?

 

A jak przestawisz żeby się cały czas świecilo to się świeci czy nie??

w ogóle nic nie działa... nie ma prądu tak jak by w środku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To posprawdzaj bezpieczniki, to na bank wina tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To posprawdzaj bezpieczniki, to na bank wina tego.

sprawdzałem wszystkie jakie są tylko możliwe co do oświetlenia.... i nic wszystkie dobre... a co gorsze mam paliwa na 35 mil ( 56 Km) a mi się nie pali kontrolka od paliwa i nie mam żadnego sygnału dźwiękowego... zawsze przy 50 milach ( 80 Km ) miałem kontrolkę i sygnał dźwiękowy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie jak mówiłem miałem problem z oświetleniem wewnątrz znalazłem problem :) bezpiecznik oto zdjęcie na którym jest zaznaczony gdzie się znajduje albo gdzie się może znajdować winowajca... Acha i proszę zanotować auto mam angielskie i ta skrzynka u mnie znajduję się od prawej strony nie wiem jak jest w Europejskich modelach :)

2gycadl.jpg

p.s. wysyłam to na te posty na których prosiłem o pomoc więc proszę się nie gniewać o to... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś od rana samochód stał w słońcu (temp. kolo 30C na dworze) o godzinie 15 okazało się ze po odpaleniu i przy zamkniętych drzwiach świeci się oświetlenie wewnątrz samochodu co ciekawe gdy wyjdę z samochodu i zamknę go to oświetlenie gaśnie... co może być przyczyną podejrzewam może krańcówki w których drzwiach.. czy VCDS wykaże to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VCDS jak nie bedzie widział błedu to nie pokaze, a zarówka działa. Jak krańcówka to by sie pokazały otwarte dzwi gdyby były zamkniete, Stan włączników sprawdzisz w blokach pomiarowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bardziej lopatologicznie mam vcds ale gorzej z obsluga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla formalności w jakiej pozycji masz przełącznik oświetlenia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto ale nie ma to zadnego znaczenie bo na wylaczonych swiatlach mam to samo :( wlasnie przed chwila sprawdzilem.. pomaga jedynie wyjecie bezpiecznika ale nie jest to rozwiazanie.. lecz dorazne zastosowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto czyli przy otwarciu drzwi? Mówimy o przełączniku na suficie przy lampkach. Myślę że on padł, nie krańcówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności