Skocz do zawartości
Karrewagen

[B5] Potrzebny bat antenowy

Rekomendowane odpowiedzi

jakiś czas temu ukradli mi bat z passata, w zasadzie 99%radia używam do słuchania płyt, ale szpeci taki kikut na dachu. Który bacik wystarczy? Myślę nad takim w krótkiej wersji 24cm tylko nie wiem,jaki typ gwintu posiadam w antenie(oryginalna vw) passat 98r.kombi

 

http://allegro.pl/antena-dachowa-bat-vw-polo-golf-bora-passat-a102-i1573163387.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, to dokładnie M5 zewnętrzny, ale niech jeszcze ktoś dla pewnośc potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do sklepu Auto-Moto i tam kupisz za 13 zł nowiutki bat - taki sam jak oryginał i będzie z dwoma różnymi gwintowanymi przejsciówkami. Do paska idzie ta jednolita "gwintówka". Ja wczoraj kupiłem bo ktos mi próbował odkręcić ale nie dał rady i połamał mi bata. Teraz przykleiłem go SuperGlue i też wolę żeby ktos połamał i nie wziął niż miałby zarobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto-Moto :) tyle,że mi się nie chce jeździć po sklepach i szukać:D allegro+place z allegro;D i miałbym go u siebie w następnym tygodniu, a wyjeżdżam w piątek do Budapesztu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na Allegro bedą gdzieś w podobnej cenie. Zamów i po kłopocie :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro dochodzi koszt przesyłki, tak więc czasem się dziwie niektórym, że nie chce iść im się do sklepu, gdzie mają od ręki i w tej samej cenie lub taniej bo przesyłki nie ma :)

No ja nie wiem co za desperaci kradną baty od anten. To już musi być duży akt desperacji :)

hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności