Skocz do zawartości
bacaino

Zawieszenie-wahacze firmy ABS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy moglbym otrzymac od kolegow opinie na temat wahaczy firmy ABS (All Brake Systems) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiedziałem że taka firma istnieje :) chyba nikt w sprawie tej firmy nie pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano istnieje, istnieje :D jak widac pelno takich wynalazkow heheh. Ciekawe czy dobre..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak reszta, ale ja juz sie wyleczylem po paru reklamacjach kupuje tylko oryginaly, wiem wiem, cholernie drogo, ale i tak wyjdzie tanio i bez problemu, bo nie trzeba reklamowac. Zamiast 100zl za zamiennik, dalem z rabatem i to wielkim ponad 300zl za wahacz, ale za to trzeba bylo znowu za montaz placic, gdyby znowu padlo i trzeci raz wymieniac znowu palcic za montaz...ech, lepiej kupic oryginal i spokoj. Na zamiennikach kraft zrobilem 1200km i zmienilem na oryginaly, zrobilem od tamtej pory (od lipca zeszlego roku) 25tys. km, a wahacze nadal dobre, wiec polecam oryginaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem takie wahacze, plus do tego 2 tylnie amorki Monroe. Bede je wymianial u mechanika w ten weekend :) Takze zobaczymy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wahacze zalozone, amorki rowniez :) Jak narazie cisza...wiadomo poczatek :D heeheh, ciekawe jak bedzie pozniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 14 wrzesnia 2013r. wiec od zalozenia troszke minelo, a wahacze firmy ABS (All brake systems) nadal w dobrym stanie, warte polecenia. Po zakupie auta przy stanie licznika 234tys..i obecnym 302tys jedynie koncowka drazka lekko puka. Alufelgi 17 cali na oponie o profilu 45..dawalo rade aczkolwiek twardo i dobijalo jak w taczce..zakupilem opony o profilu 50..komfort lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70tyś to dobry wynik,niedługo bede wymieniał cały przód,moze teraz zaryzykuje,najpier sprawdze jak to cenowo wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba jeździsz postole.

 

przepraszam ale nie wierzę w 70 tyś. km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również nie wierze w taki przebieg na pewnie chińskich wahaczach,sama nazwa odstrasza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek140781

w moim pasku już dwa razy wymieniałem wahacze, jeśli to prawda to następne będą ABS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS 50 tyś i wymiana prawie wszystkich ale za to koszt 550 zł i to najlepszy wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności