Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że jest już to na forum ale zastanawia mnie jedno skoro mam uchwyt na telefon i w kierownicy opcje do obsługi tel to jaki ja mam mieć tel. i czy ten uchwyt spełnia jakąś funkcje typu ładuje tel. czy po prostu mam bluetooth a to jest tylko uchwyt passek jest z 2006roku

 

z góry dzięki

 

---------- Post added at 10:35 ---------- Previous post was at 10:34 ----------

 

dodam że na tym uchwycie nie ma żadnych przycisków tylko sie rozsuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Witam, wiem że jest już to na forum ale zastanawia mnie jedno skoro mam uchwyt na telefon i w kierownicy opcje do obsługi tel to jaki ja mam mieć tel. i czy ten uchwyt spełnia jakąś funkcje typu ładuje tel. czy po prostu mam bluetooth a to jest tylko uchwyt passek jest z 2006roku

 

z góry dzięki

 

---------- Post added at 10:35 ---------- Previous post was at 10:34 ----------

 

dodam że na tym uchwycie nie ma żadnych przycisków tylko sie rozsuwa

to standardowe mocowanie na telefon ,to nie zestaw bluetooth, sprawdź pod fotelem pasażera czy masz moduł do telefonu pod plastykową osłoną coś takiego http://allegro.pl/vw-passat-b6-modul-telefonu-nokia-3c0-035-729-f-i1566410920.html jak nie to z komunikacji nici

na ten uchwyt co masz jeszcze idzie baza do telefonu ja mam taką z dwoma przyciskami do nokia 6300 która ładuje telefon ,ale bez problemu możesz podpiąć inny też się połączy ,mam np. Sony Ericsona ,a graty od Nokia i hula rewelacyjnie

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki sprawdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to pod siedzeniem i co tweraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
mam to pod siedzeniem i co tweraz?

to musisz się zaopatrzyć w ten adapter pod telefon co się montuje na ten stojak,bo chyba ktoś zapomniał Ci Go dać ;)

tu masz różne http://adaptery.top-int.pl/?vw-ii-(3c0),25

 

ja mam akurat taki http://adaptery.top-int.pl/?34,adapter-vw-nokia-6300-6301

i śmiga mi z telefonem Sony Ericson Vivaz bez problemu z tym ze nie ładuje baterii bo jest pod nokia 6300/01 jakbys miał taki model to było plus ładowanie

Można wyrwać taniej na allegro nawet za 50 zł szukajcie a znajdziecie ;)

Powodzenia

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro jaki masz model SE ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Moro jaki masz model SE ?

vivaz u5i ale sprawdzałem na różnych modelach i działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale sprawdzałem na różnych modelach i działa

 

musze podskoczyc z moim dzis czy dziala mam SE HAZEL

 

ja mam taka koncowke http://adaptery.top-int.pl/?9,adapter-vw-nokia-3100-3200-6100-6220-6230-6230i-6820-6820-7210 ale lukalem na tej stornie co podales Moro i niewidze tam do mojego nic do innych SE sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no ja mam Nokia moduł i adapter i działa Soniak wybornie ;)

później tylko synchronizujesz w telefonie znajdź urządzenia powiązane ,trzeba podać kod zestawu standard to 0000 ja taki miałem lub 1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra juz wiem ze do mojego nei podejdzie, po pierwsze ja mam wejsce do ladowarki z boku i to jest problem. a po drugie nie miescie mi sie do tego uchwytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
dobra juz wiem ze do mojego nei podejdzie, po pierwsze ja mam wejsce do ladowarki z boku i to jest problem. a po drugie nie miescie mi sie do tego uchwytu.

nie szukałbym pod dany model telefonu ,bo te pod nowsze są drogie a jak za pół roku tela zmienisz to znowu będą poszukiwania ,możesz mieć tela w kieszeni i odbierasz rozmowę z kiery multifunkcyjnej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możesz mieć tela w kieszeni i odbierasz rozmowę z kiery multifunkcyjnej

 

Jak tego dokonac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Jak tego dokonac?

no jak masz kierownice multi masz przycisk ze słuchawką ,telefon dzwoni naciskasz przycisk i bajerujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie mialo zabrzmiec jak dokonac tego ze system w aucie bedzie wiedzial ze to wlasnie moj fon dzwoni mi w kieszeni.

Chodzi mi o konfiguracje jakas czy cus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Moje pytanie mialo zabrzmiec jak dokonac tego ze system w aucie bedzie wiedzial ze to wlasnie moj fon dzwoni mi w kieszeni.

Chodzi mi o konfiguracje jakas czy cus.

no przecież tylko twój telefon jest z integrowany z bazą ,ktoś jak siedzi z pasażerów i odbiera swojego tela to na głośnomówiącym nie bajeruje ,musiał by spełnić wymogi z posta nr 9 wyszukać powiązane urządzenie jakim jest adapter bluetooth i połączyć się z nim

 

---------- Post added at 11:39 ---------- Previous post was at 11:35 ----------

 

do tego twój telefon nie musi być w adapterze włożony może leżeć w bagażniku odbieranie rozmów odbywa się przez przycisk na kierownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki na przeciwbolowkach jade z powodu nogi, takze dosc ciezko kapuje,ale juz teraz jarze po malu o co biega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki uchwyt, czyli mam do tego kupić jeszcze adapter??

VW3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie Moro bylem sprawdzic i wsio dziala, faktycznie fon moze lezec w bagazniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nokie c3 i szukałem adaptera i nie ma szans wiec doradzicie mi jaki kupić żeby działało mi to przez bluetooth?? z góry bardzo dzienkuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności