Skocz do zawartości
Hawaii

Demontaż plastikowej klapki nad pedałami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Moje pytanie dotyczy plastikowej klapki po stronie kierowcy, nad samymi pedałami. Jest zrobiona z dość elastycznego plastiku i idzie przez całą szerokość wnęki na nogi. Nie mogę skapować jak dokładnie się ją ściąga, a potrzebuję dojść do wiązki kabli które się pod nią kryją. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to 4 śruby (2 pod osłoną bezpieczników jak otworzysz drzwi) i tyle. O ile chodzi Ci o to, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem:

 

http://allegro.pl/konsola-kokpit-vw-passat-b5-lift-antracyt-i1595059896.html#gallery

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też potem troche szarpnąć za górę, żeby z zatrzasków wyskoczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sumie to 4 śruby (2 pod osłoną bezpieczników jak otworzysz drzwi) i tyle. O ile chodzi Ci o to, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem:

 

http://allegro.pl/konsola-kokpit-vw-...6.html#gallery

W zasadzie chodziło mi tylko o część tego plastiku zaznaczoną na czerwono (elastyczny plastik, łatwo go wygiąć i zajrzeć pod spód), ale teraz nie wiem czy jest ona demontowalna osobno, czy jest w jakiś sposób zgrzana z całą resztą? Najwyżej zdemontuję całość.

Schowek01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najwyżej zdemontuję całość.

Demontuj całość. To tylko 4 (chyba) śrubki a będziesz miał lepszy widok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobno to raczej tego nie wyciągniesz, a juz na pewno nie złożysz spowrotem bez demontażu całości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ;) zrobię jak mówicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odkręcisz i zdejmiesz tą część "górną" , czyli z wyłacznikiem świateł, to dopiero zdemontujesz dolną.

Przed zakładaniem, obejrzyj ją sobie dokładnie, żebyś przy wsuwaniu nie pominął któregoś zatrzasku, bo będzie latać potem ;-)

nad pedałem gazu powinna się zachaczyć metalową klamerką o taki wystający pręt, a nad podstopnicą wchodzi płasko w takie szerokie wąsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności