Skocz do zawartości
marcin92passat

Fotele z passata b5 do b4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Chciałbym zapytać się was, czy wiecie może, czy fotele i kanapa z passata b5 wejdą do b4.?? Ponieważ chciałbym zmienić moje fotele na coś nowszego, szukałem recaro ale są same od opli a jak są od vw to kosmicznie drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141784 - poczytaj tutaj - fakt ze to z golfa MK4 do golfa Mk3, ale z passatami powinno byc podobnie. Recaro najlepiej kupić uniwersalne (jak zmienisz samochód - fotel zostaje do nastepnego) i zmodzić do nich szyny montażowe - oryginał kosmicznie drogi - zobacz moj temat o moim Audi http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=95719 - moge Ci podesłac foto jak rozwiązałem to u siebie. Edytowane przez poladek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smiem twierdzic ze przod po malych przerobkach bys spasowal,ale tyl?? nie bedzie pasowal raczej... Marcin powiedz mi tylko,po co taka operacja?? kiedy tapicerka w B4 i B5 jest wykonana w niemal identycznym stylu i kroju, na twoim miejscu poszukałbym oryginalnej skórki z B4 ,naprzyklad z amerykanica,na alledrogo wygrzebiesz taką za 500-600zl jesli troche popilnujesz tematu,no chyba ze nie lubisz skory,a typowo sportowe kubly moim zdaniem oczywiscie ,do b4 tym bardziej w kombiaku -nie pasuja,ale to juz zecz gustu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Karol. No najchętniej chciałbym skórę , najlepiej czarną (taką jak u Ciebie) Ale od 3 miesięcy na allegro nic kompletnie nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od 3 miesięcy na allegro nic kompletnie nie ma
raczej proponowałbym ci poszukać tutaj na forum,giełda czesci--> B3/B4 caly na czesci... kilka razy mi sie juz zuciło w oczy takie ogloszenie;) musisz sie uzbroic w cierpliwosc,bo jasnym jest ze jak ktos skorke ma,to jej na welur czy material wymieniac nie bedzie,wiec szukac trzeba angola,albo rozbitego.. zuc w gieldzie forumowej temat kupie tapicerke PS. a moze dowiedz sie ile bedzie kosztowało obszycie?? zrobia jaka sobie zamarzysz ,z grawerem napisu włacznie,bedzie nowa stan perfekt,a byc moze nie wyjdzie wiele drozej niz uzywany komplet... pzdra kolego;D Edytowane przez Kary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze dowiedz sie ile bedzie kosztowało obszycie??

 

ja mam zamiar u siebie poszywać wszystko 2 kolory skóry ( siedzenia boczki kierownica rączka ręcznego gałka biegów i mieszek ) około tys drożej niż dorwiesz gotowe ale zawsze jest to że nowa i masz taki kolor jak chcesz a nie jaki jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie po dość długich poszukiwaniach kupiłem piękny welur jasny od amerykańskiej wersji B3 VR6 za całe 200 zł + wysyłka. Różnica w tym co miałem w oryginale w tych amerykańskich - kosmos...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to grzejemy miesko:) Jako ze skore do b4 jest mega ciezko zdobyc, a z b5 mozna kupic za calkiem przyzwoite pieniadze chcialbym cos pokombinowac tylko jest jedno ale... mianowicie tylna kanapa. Wie moze ktos czy szerokosc siedziska i oparcia jest taki sam jak w b4??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie przykleje. Czytam, czytam i nic nie wiem. Jak to w końcu jest. Kupuje przednie fotele z Paska B5 i pasują idealnie bez żadnych przeróbek do mojego B4 TAK ??? czy NIE i dlaczego-co trzeba zrobic, by pasowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sie przykleje. Czytam, czytam i nic nie wiem. Jak to w końcu jest. Kupuje przednie fotele z Paska B5 i pasują idealnie bez żadnych przeróbek do mojego B4 TAK ??? czy NIE i dlaczego-co trzeba zrobic, by pasowały.

 

Fotele od B5 nie pasują do B4. Różnią się cały dolnym mocowaniem.

Pewnie da się to przespawać, ale badziewiasta robota.

Ja bym szukał skóry od B4, nie ma tego dużo, ale można dostać nawet grzaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fotele od B5 nie pasują do B4. Różnią się cały dolnym mocowaniem.

Pewnie da się to przespawać, ale badziewiasta robota.

Ja bym szukał skóry od B4, nie ma tego dużo, ale można dostać nawet grzaną.

 

Podziękował serdecznie za konkretną odp. Skóra mi niepotrzebna. Pozostało szukac foteli bądż całego kompletu do mojego kombika . Wnętrze styrane jak przy pół miliona km a nie jak przebieg pokazuje 250tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności