Skocz do zawartości
kriss555

wachacze Lemforder

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam takie pytanie. Ustaliliśmy na forum juz wielokrotnie że najlepsze wahacze robi Lemforder. Tylko we wczesnijszych postach jest mowa o cenie do 1400 za komplet. Wszedłem na strone intercarsu a tam cena 2700 :krzeslem:

Stąd moje pytanie ,gdzie mozna kupić te wahacze w takich cenach ( tu szczególna prośba do kolegi HHA- ile u Ciebie kosztuja takie wahacze) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzę kolegę HHA, ostatnio oferował je za 1950 zł z kompletem śrub i końcówkami drążków kierowniczych. Ja natomiast ze swojej strony mogę polecić TEGO sprzedawcę. Oferował mi ostatnio za niecałe 1700 zł kompletnego Lemfordera. Czasami jednak zdarzają się sytuacje, że można nabyć konkurencyjne wahacze FEBI w cenie wyższej niż wysławiony Lemforder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli HHa oferował po 1950zł, to ta aukca to żadna okazja . Same wahacze, doliczając końcówki drążka po ok.110za szt i łączniki po 55zł a także śruby wyjdzie powyżej 2200zł za komplet.

Ale zawsze to taniej, niż w Intercarsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczwww.zmax.pl

ja kupuje u niego i z tego co zauwazylem ma najtaniej

ja jezdze na Moog'u i za komplet place 1200zl

tylko dzwon do niego od razu a nie na gg bo trudno kolesia zlapac

... aaa jeszcze jedno, na stronie nie ma wszytskiego wiec sie nie przejmuj, tylko dzwon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z prawym - dolnym - tylnym wachaczem to znaczy skrzypi przy skręcaniu na dokach nawet malutkich wiem że to na pewno kończówka i wyleciał z niej jakimś cudem smar.

PYTANIE:

Czy zgłaszając na gwarancję wachacz lemfordera ( gdy kupowałem cały zestaw w komplecie ) muszę oddać im cały komplet ??? czyli unieruchomić auto na jakieś 2 tygodnie

Pytanie z tąd iż tak powiedzieli mi w sklepie w którym kupowałem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakturę z warsztatu za wymianę zawieszenia oczywiście masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie o tych, sprzedaje kolega z forum? Myślicie że to orginały?

 

cena dziwnie niska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast ze swojej strony mogę polecić TEGO sprzedawcę.

 

Potwierdzam, kupowałem u niego komplet LEM`a na telefon, poza Allegro (jest taniej) tylko bez dolnych nośnych (na cienki sworzeń), które kupiłem już wcześniej. Z przesyłką 3 tygodnie temu zapłaciłem 1260 PLN. Cena jest zależna również od aktualnego kursu EURO.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez netadmin_47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności