Skocz do zawartości
nokian

kolektor wydechowy pilne

Rekomendowane odpowiedzi

moi mil dzisiaj stała mi się przykra rzecz,stojąc na postoju usłyszałem z mojego bolida dziwny świergot z wydechu , zaczołem sprawdzać i myślałem że wydmuchało jakąś uszczelkę na wydechu , a tu lipa patrzę na ten kolektor wydechowy i widzę że jest pęknięty , jego pęknięcie powstało między śrubami które mocują turbinkę , i teraz moje pytanko z jakich przyczyn by to się stało no i pilnie poszukuję kolektora ,no chybą że go próbować pospawać , co sądzicie ??? jak by coś to wysyłajcie wiadomości na adresik w sprawie kolektora ... [email protected] ..... z góry dzięki za zainteresowanie :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz radę, to próbuj spawać, a jak nie, no to tylko wymiana :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , dzisiaj po ciężkich poszukiwaniach dostałem kolektorek od b6 1,8 turbo 2003 rok pasuje idealnie no i popołudniem zabieram się do roboty jak zrobię to opiszę co i jak

powiem tyle ,że koszt takiego kolektora to 140 zł w hipermarkecie "AUTOSZROT" :vw:

 

edit

witajcie

kolektorek wymieniony bez żadnych większych problemów , po usunięciu filtra powietrza całkowicie razem z obudową ,odpowiednią wielkością klucza nr12 najlepiej sześciokątnym odkręca się kolektorek od głowicy następnie trzy śruby kluczem nr17 turbinę od kolektora i mamy prawie kolektor zrobiony , uszczelki między kolektor a głowicę nie ma co wymieniać ona jest praktycznie wieczna to stalówka wielowarstwowa a dokładnie trzy warstwowa, u mnie wyglądała prawie jak nówka zero przegrzania czy zniszczenia , miła robótka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności