Skocz do zawartości
r1u0d2y

Uchwyty do rolety bocznych szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wlasnie zauwazylem ze w tylnich drzwiach brakuje mi jednego uchwytu do zaciagniecia roletki.

Czy orientujecie sie czy jest to do kupienia jako czesc pojedyncza? I ile sobie za to zycza w ASO?

Na allegro nie znalazlem...

Edytowane przez r1u0d2y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Te uchwyty są do kupienia w Aso, sam kupowałem i to koszt paru zł za szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dolacze to tematu z innej strony czytalem ze orginalne rolety chowaja sie razem z szyba.. czy wiecie gdzie i za ile mozna kupic.. przydala by sie jeszcze tylna roleta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też jeden gdzieś wypadł, koszt to chyba 7zł, bez problemu w ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wyglada budowa rolet na tylne szyby, ale jesli ich nie mam to czy mozna je jakos dokupic czy trzeba cale drzwi wymieniac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wyglada budowa rolet na tylne szyby, ale jesli ich nie mam to czy mozna je jakos dokupic czy trzeba cale drzwi wymieniac?

Cześć!

Musisz wymienić tapicerkę tylnych drzwi na taką z roletami. Czasami są do kupienia na allegro.

 

Pozdrawiam,

A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja sie dolacze to tematu z innej strony czytalem ze orginalne rolety chowaja sie razem z szyba.. czy wiecie gdzie i za ile mozna kupic.. przydala by sie jeszcze tylna roleta..

Nie chowaja sie :) Zamykasz szybe - roleta zostaje :)

Edytowane przez r1u0d2y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3C9 861 337 1QB - haczyk do zawieszenia rolety

3C4 867 895 - element ustalający

N 909 998 01 - śruba do przykręcenia

części podane na przykładzie rolety do kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wymienić tapicerkę tylnych drzwi na taką z roletami.

Czyli to jest całość z tapicerką? No to u mnie odpada raczej, bo takiej tapicerki raczej nie dobiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli to jest całość z tapicerką? No to u mnie odpada raczej, bo takiej tapicerki raczej nie dobiorę.

 

Jak chcesz mieć rolety w tylnych drzwiach musisz szukać całego boczka drzwi tylnych, całej tapicerki. Jest to tak do zdobycia jak 6 w totka. Ja do swojego już szukam pół roku i jak się jakiś pojawi to albo sedan, albo nie ta tapicerka, lub skóra której nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz mieć rolety w tylnych drzwiach musisz szukać całego boczka drzwi tylnych, całej tapicerki. Jest to tak do zdobycia jak 6 w totka. Ja do swojego już szukam pół roku i jak się jakiś pojawi to albo sedan, albo nie ta tapicerka, lub skóra której nie mam

No właśnie a ja mam jeszcze idyvidual także odpuszczam temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a ja mam jeszcze idyvidual także odpuszczam temat

Nie poddawaj się, walcz do końca:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie poddawaj się, walcz do końca:-)

Wiem ,wiem ale raczej coś takiego będzie trudno znaleźć. klz1303287882f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ciężka sprawa...

Skrajnym przykładem determinacji może być przełożenie górnej części tapicerki drzwi, w której znajduje się roleta do Twojej tapicerki. Elementy tapicerki są zgrzewane, ale to już istna rzeźnia...

Edytowane przez Fedwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też temat rolet odpuściłem, ale nie do końca. U siebie założyłem "zasłonki na wymiar", (z wyjątkiem szyby w tylnej klapie), ponieważ nie chciałem przyciemniać szyb:

http://motoallegro.pl/zaslonki-6-szt-vw-passat-b6-variant-od-2005-i1462876174.html

Generalnie sprawdzają się bardzo dobrze.

 

Pozdrawiam,

A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@la.bouche zrób jakieś fotki i pokaż jak to wygląda u Ciebie. Jak to się montuje? Czy można otwierać szyby bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@la.bouche zrób jakieś fotki i pokaż jak to wygląda u Ciebie. Jak to się montuje? Czy można otwierać szyby bez problemu?

Montuje się bardzo szybko. Tak jak napisał gość na allegro. max. 10 min i masz wszystko założone. Co ważne montaż jest bezinwazyjny dla tapicerki pojazdu, więc można szybko zdemontować i śladu nie ma. Poza tym nic nie hałasuje i nie trzeszczy, a zasłonka dokładnie przykrywa całą szybę.

Szyby można otwierać bez problemu, zasłonka pozostaje stabilna.

Jak zrobię fotki, to wrzucę.

 

Pozdrawiam,

A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U siebie założyłem "zasłonki na wymiar"

 

Też to chciałem kupić, ale tylko na drzwi, bo mam ori szyby przyciemnione i mocniej chciałem tylko na tył, ale nie sprzedają na drzwi tylko komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena BARDZO atrakcyjna

Czy można przełożyć samą tapicerkę w tylnych boczkach, bo Ja mam u siebie skórę i czy przy ewentualnym kupnie takich boczków z tapicerką materiałową dało by radę to przełożyć ?

 

Cena bdb, da się jakoś to pomodzić bo kolega pikopiko tam robił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena bdb, da się jakoś to pomodzić bo kolega pikopiko tam robił

Bartek, już kupiłem bo to była mega okazja :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności