Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki za odpowiedź. Jak zamienię 7P6035730B na 3C8 035 730D to trzeba kodować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest wersja 3C8 035 730E

o ... i w Etce tanszy niz D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok dzięki za odpowiedź. Jak zamienię 7P6035730B na 3C8 035 730D to trzeba kodować ?

 

zawsze trzeba kodować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy wersja 3c8 035 730E ma tez wifi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam paska B7 z końca 2010 1.6 td. Przeczytałem pobieżnie prawie 55 stron tematu jednak sie nie natknąłem na problem identyczny z moim. Mianowicie, po zakupie auta (prawie rok temu) okazało się że nie ma touch screena od zestawu głośnomówiącego i dealer prawdopodobnie go gdzieś kupił na ebau. Na Samsungu S3 na początku prawie wszystko śmigało (nie odtwarzał muzyki z telefonu) aż jakieś 3 miesiące temu przestał działać mikrofon (rozmówca mnie nie słyszy). Olałem sprawę i zwaliłem wszystko na telefon. Jednak niedawno zmieniłem telefon na Sony Xperia Z3 i problem pozostał.

Reasumując: telefon i zestaw się widzą, łączą, są kopiowane kontakty do zestawu, da się odebrać rozmowy, ale przez niedziałający mikrofon zestaw stał się bezużyteczny.. czy ktoś ma jakieś pomysły gdzie szukać rozwiązania problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zamówiłem moduł 3C8 035 730D passat b6 biały fis rns510 nawigacja moduł 1k8....

plus uchwyt na desce do modemu zmieniłem kodowanie uktywując bluetooth w vcds łączy się iphone 5 i note 3 bez wyświetlania na fisie i RNSie stąd zakup modułu 3C8 035 730D plus antena pod fotel. Pytanie jest takie jak wymienić ten moduł czy trzeba odpinać akumulator i czy trzeba będzie kodować a jak trzeba to jak.

Pozdrawiam Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie odpinalem aku, ale sprawdzalem kodowanie i ewentualne bledy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś kody błędów przed zainstalowaniem czy po intalacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdzałeś kody błędów przed zainstalowaniem czy po intalacji

 

Zainstaluj wszystko, potem przez Vcds zmienisz kodowanie i odczytam z błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o wyrozumiałość i szczegółową informację jak to zrobić, gość, który ma vcds wie tyle samo co ja czyli nic. bez wkładanie kluczyka po otwarciu drzwi odpinam stary modem i podpinam nowy i co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze tak napisze ale przeczytaj przynajmniej 75% postow z 1101 to bedziesz wiedzial.

Poswiec swoj czas na lektore i nie marnuj naszego na n-ta odpowiedz na to same pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory czytałem wszystkie wątki i wszystko mi się pomieszało stąd moje pytania nie mam tyle doświadczenia co koledzy z forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Zamówiłem moduł 3C8 035 730D passat b6 biały fis rns510 nawigacja moduł 1k8....

plus uchwyt na desce do modemu zmieniłem kodowanie uktywując bluetooth w vcds łączy się iphone 5 i note 3 bez wyświetlania na fisie i RNSie stąd zakup modułu 3C8 035 730D plus antena pod fotel. Pytanie jest takie jak wymienić ten moduł czy trzeba odpinać akumulator i czy trzeba będzie kodować a jak trzeba to jak.

Pozdrawiam Robert

 

Kolego, jak szukasz pomocy to jeszcze raz opisz dokładnie co chcesz zrobić. Sorki ale nie bardzo zrozumiałem co masz na myśli.

Pomożemy chętnie ale ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK mam stary modem bluetooth 1k8..... uchwyt na desce rozdzielczej biały fis i RNS510 moduł przekodowałem wg angielskiej instukcji w taki sposób że iphone5 i gallaxy note3 łaczy mi się przez fabryczny zestaw głośnomówiący poprzez bluetooth ale nie mam wskazań połączeń na fisie i rnsie a przycisk telefonu na rnsie wycisza dźwięk zapadła więc decyzja o zmianie modemu na 3C8 035 730D aby mięć iformacje o telefonie na fisie i rnsie nie znam nikogo kto by mi pomógł przy wymianie tego modułu. Znam gościa u którego przekodowywałem ten stary modem 1k0.... ale robiliśmy wg instrukcji krok po kroku gość też nie umie obsługiwać vcdsa.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

zamówiony modem 3C8 035 730D wg sprzedawcy jest nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ba początek przepisz kod ze starego modułu do nowego i sprawdź błędy. jeśli nie zmieniałem nic poza modułem powinno działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ma dotrzeć moduł zobaczymy jak zadziała dzięki za pomoc.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM FORUMOWICZOM SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę sprawdzić wersje modułu jaki mam? Passat z 2010 wersja bez navi ale z radiem 510... Chciałbym iPhone'a 6 podłączyć jakkolwiek żeby nie trzymać go przy uchu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak mogę sprawdzić wersje modułu jaki mam? Passat z 2010 wersja bez navi ale z radiem 510... Chciałbym iPhone'a 6 podłączyć jakkolwiek żeby nie trzymać go przy uchu :)

 

obejrzyj obudowę, powinna być naklejka.

Jak masz VCDS to też w module 77 jest pełen opis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moduł 3C8 035 730D podłączony działa z Iphone5 i co dziwne Sony Xperia z Android 4.4.2 a galaxy Note3 z Adroid 4.4.2 nie udostępnia karty SIM w trakcie parowania przerywa. Jestem po rozmowie z BOA Samsung i otrzymałem dwie sprzeczne informacje jedna to taka, że Note3 wspiera RSAP a druga to taka, że andoid nie wspiera RSAP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moduł 3C8 035 730D podłączony działa z Iphone5 i co dziwne Sony Xperia z Android 4.4.2 a galaxy Note3 z Adroid 4.4.2 nie udostępnia karty SIM w trakcie parowania przerywa. Jestem po rozmowie z BOA Samsung i otrzymałem dwie sprzeczne informacje jedna to taka, że Note3 wspiera RSAP a druga to taka, że android nie wspiera RSAP.

 

Ja używam samsunga S4. Z androidem 4.3 był problem z kompatybilnością, ale po update do 4.4.2 łączy się bez najmniejszych problemów.

Note 3 - trudno powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności