Skocz do zawartości
adam_ruski

B4 lampy z seata?albo z jakiego innego auta z wąskim szkłem..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, okazało się że po szusie do rowu w obu lampach połamały mi się zaczepy lamp. Czy ktoś wie czy lampy z seata pasują plug&play do b4?

 

są węższe niż te z passata jeżeli chodzi o szkło, ale pasują troszkę bardziej w coś co chcę uzyskać, min to: http://img204.imageshack.us/i/dscn40767ue2gd0.jpg

(nie daje foto bo mam internet z limitem,sorki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te lampy w linku to lampy z punta 2 generacji wiem bo mialem ten samochod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po dzwonku połamałem całe mocowanie lampy. Pozbierałem wszystkie drzazgi i kawałeczki zawiozłem do plastikarza, na miejscu zdemontowałem lampę (trzymała się dla picu i świeciła w ziemię:D) powiedziałem że ma być zrobione teraz od ręki. 40min później gotowa lampa była już zamocowana jak fabryka przykazała ;) Nie wiem czy jest sens kombinować z lampionami od seata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o koszty, lampy od seata mam do zgarniecia za ok 100zł. ciekawi mnie ile wezmie plasikarz za klejenie ich?

 

faktycznie te są z punciaka II :) zobaczę na szrocie mocowanie ich czy jest identyczne może akurat gdzieś tanio wyłupie obie:) dzięki za cynk!

Edytowane przez adam_ruski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy B4 to jest Maserati że lampy są niedostępne? Tanie jak barszcz na allegro - wolałbym pasującą podróbę niż modzenie. Kurde, co to za poroniony pomysł jest?!

 

No i najlepsze - "lampy z seata"... a z jakiego? Z Leona? A może Toledo? Już wiem... Alhambra zapewne!

 

Mistrzuniu - jeszcze jeden szus do rowu, tylko tym razem głową. Może się poprawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy B4 to jest Maserati że lampy są niedostępne?

Po pierwsze, nigdzie nie wspomniałem że nie są niedostępne Ori,są i w cenie podobnej co hella z b4.Pozatym koszty jako różnice cen za lampy ze szrotu całe/naprawy połamanych.

 

 

a z jakiego? Z Leona? A może Toledo? Już wiem... Alhambra zapewne!
nie najlepiej lampy ala BMW z ringami to będzie cacy....albo angel eyes, to by cię zadowoliło.

 

Mam pomysł żeby coś zmienić w aucie bo itak muszę to mi strzelasz ripostą,ale że pchałeś do swojego b4 ledy co według mnie gównem jest to oki...robisz z igły widły....

 

mam swój pomysł, zapytałem tylko chcąc uzyskać normalna odpowiedz...

wolę bez takich komentarzy jak z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pomysł żeby coś zmienić w aucie

 

Dokładnie , o gustach się nie dyskutuje , poza tym pasek ze zdjęcia wygląda ciekawie.

Pozdrawiam :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby wrzucić te lampy trzeba spawać maskę i błotniki, malować, o zamocowaniu już nie piszę. Sam policz czy będzie taniej

 

I żadna lampa z innego auta nie podejdzie plug%play, trzeba rzeźbić mocowania, linia maski i błotnika nie będzie pasować do reflektora, i jak dopasujesz boczną zaślepkę w błotnik...

Edytowane przez monter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I żadna lampa z innego auta nie podejdzie plug%play

 

przekonam się w najbliższych tygodniach czy faktycznie z tego seata nie podłazi bo b4.wydawało mi się na pierwszy rzut oka, że mocowania ma identyczne, ale nie będę się spierał:) będę jednak namacalnie szukał tego czegoś:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli chcesz zobaczyć ładne lampy to poszukaj pasków kolegów kuman,kresek,cziri a to zdjęcie to VT, a tu masz ori.Sory lukasz

pp3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy popatrzeć na szybe :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janoo ja stary ślepy już wiec co ja zobaczyć mogłem :) 39,5 dobrze że 125p mam to mogę pojeździć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też 71 z grudnia he he,ale dorobiłem sie już wspomagaczy na oczy :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem Panowie ze to był VT. Widać na zdjęciach podpis:) chodziło mi o sam styl...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności