Skocz do zawartości
Gość Krajny

Kratka nawiewu w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krajny

Witam wszystkich.

Jak wyjac kratke nawiewu srodkowego ta podwojna?? :609: Nie chcialbym czegos polamac.Chcialem sobie ambi pur zawiesic i cos zepsulem tzn ciezko pokretlo chodzi i nie chce sie zamykac ani otwierac.Przy okazji wymienie zaroweczki bo mi nie swieca.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotryd

Temat wałkowany - 2-ma śrubokretami trzeba przycisnąć od góry i mówią, że wyskoczy - nie sprawdzałem jeszcze ale będę musiał bo też mi nie świeci;-) W dziale warsztat jest dokładna instrukcja. Czytałem jednak, ze można się nieco spocić;-))) :619:

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krajny

Dzieki wielkie za wskazowki.Wejde na ten dzial i jeszcze poczytam>POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

u mnie ciegna polecialy na srodku w nawiewach. same opadaja nie ktore i troszke mnie to denerwuje.... nie dziala tez pokretlo trzeba przesuwac palcami :|... ile taka kratka mogla by kosztowac?? wie Ktos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fatboyx

Ja szukałem na Allegro, pytałem się ludzi, to nikt mi nie chciał sprzedać tej środkowej do 3B. Były razem z całym kokpitem albo takie nie w pełni sprawne.. U mnie też nie działa pokrętło jedno i trzeba palcem ustawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pazder

jak kręciłem sie po szrotach , to mieli takie wymontowane kratki, a podwójną chcieli ok.50 zł, były sprawne. Raczej cieżko jest dostac gdzies na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pazder to zorientuj sie czy nigdzie na szrocie nei ma od superb kratek?? Bo ciezko je tez dostac na allegro..

w środkowej trzeba uzyc 3 srobokretow.. bo kratka jest mocowana najpierw na 3 takie mniejsze pierdolki od tego czoła.. i po zdaje sie 2 od obudowy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że podobnie jak część z Was miałem ułamany jeden regulator (ten od przymknięcia). Z wielkim wysiłkiem udało mi się wyciągnąć podwójny nawiew i korzystając z pewnego doświadczenia modelarskiego naprawiłem usterkę - dorobiłem ułamany element.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

to jest jakis prosty mechanizm? tak jak w starszych modelach? czy porobili tam zamieszania? bo zjezdzilem pare miejsc i prozno szukac:| tez moze udalo by mi sie to skleic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie ma swoje ori diody w oprawkach i jedyne co możesz zrobić to wlutować w ich miejsce białe diody bądź kupić w ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podświetlenie ma swoje ori diody w oprawkach i jedyne co możesz zrobić to wlutować w ich miejsce białe diody bądź kupić w ASO.

 

Prosiłem Cię już parę razy,poszły także 2 PW.Nie wypisuj głupot!!!Nie diody a żarówki i jak najbardziej można je zastąpić LED'ami...Jest zresztą odpowiedni wątek na ten temat.Poza tym wlutowanie diody w miejsce żarówki nie będzie już tak samo świecić jak żarówka.Trzeba cały środek wywalić i przed piktogram dać diodę LED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności