Skocz do zawartości
franas00

moduł komfortu, inny czy ten sam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukałem temat o module komfortu ale nic nie znalazłem,

sorki jeżeli jakiś przeoczyłem, mam takie pyt. jeżeli jestem zmuszony wymienić moduł komfortu(bo wariują mi lampki w aucie) to czy musi to być moduł o identycznych numerach, mój ma:

1J0 959 799 J

czy mógł by być np.

1J0 959 799 AH

czy to już coś zmienia??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukałem temat o module komfortu ale nic nie znalazłem,

sorki jeżeli jakiś przeoczyłem, mam takie pyt. jeżeli jestem zmuszony wymienić moduł komfortu(bo wariują mi lampki w aucie) to czy musi to być moduł o identycznych numerach, mój ma:

1J0 959 799 J

czy mógł by być np.

1J0 959 799 AH

czy to już coś zmienia??

ETKA podaje że moduł 1J0 959 799 J został wycofany a w jego miejsce można użyć jako części alternatywnej moduł o numerze 1J0 959 799 AH, ale ważne jest też oznaczenie "koloru" na module w zależności od kodów wyposażenia auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie musisz wymieniać modułu skoro tylko wariują lampki. Może wariują przez słynne zimne luty na mikrostykach w zamkach drzwi. VAG prawde Ci powie bo możliwe że poniesiesz tylko niepotrzebne koszta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że nie musisz wymieniać modułu skoro tylko wariują lampki. Może wariują przez słynne zimne luty na mikrostykach w zamkach drzwi. VAG prawde Ci powie bo możliwe że poniesiesz tylko niepotrzebne koszta

 

ale to się dzieje i przy otwartych i przy zamkniętych drzwiach, czasami gaśnie samo od siebie czasami palą się tak jak by słabiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tez coś podobnego. Problem tkwił u mnie w tym, że koło modułu komfortu jest wiązka przewodów elektrycznych i po odizolowaniu ich z taśmy okazało sie że wiązka jest w rozsypce. sprtawdź, może u Ciebie jest podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
okazało sie że wiązka jest w rozsypce

kable były poprzecierane czy coś takiego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam pytanie o inny alternatywny moduł komfortu ja w swoim samochodzie kombi posiadam 3B0959798

na jaki można go zamienic proszę o pomoc z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na 100% dobry numer? Bo ETKA nie rozpoznaje. :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój numer chyba dobry, załączam screen

 

http://tinypic.com/r/6f46m0/7

Brakowało literki G na końcu. :P

Obawiam się że producent ma tą część w sprzedaży do dzisiaj, nie znalazłem dedykowanego zamiennika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy po numerze vin mozna okreslic numer modulu komfortu jaki bede potrzebowal do B5 kupilem auto bez modulu i teraz musze dokupic vin wvwzzz3bzxp269149 ? z gory dzieki za pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mondeo18, Ty będziesz miał taki:

1J0 959 799 S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświerzam;) dużo jest o module, że aż trudno coś znaleźć:) dziś wymieniłem moduł bo lampki siadły, komp pokazywał, ze brak prądu na włączniku, oczywiście po wymianie siadł central, tzn. sam w sobie jest sprawny, ale nie reaguje napilota. Wiem, już, że ASO sobie poradzi, i że sprytny zwykły komp tez, ale mam pytanie czy nie ma sposobu przyuczenia pilota w kluczyki bez kompa? To moje pierwsze auto z grupy, a we wcześniejszych autach (zwykle francja) były czasem sposoby na przyuczenie bez kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jakie powinno byc oznaczenie modułu w B5 1,6 99r ? Dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem z moim passatem, a mianowicie padł mi moduł komfortu. Po otwarciu skrzynki z modułem okazało się że już wcześniej ktoś tam coś przerabiał tzn. wtyczki do modułu zostały obcięte i włożone na zwykłych wsuwkach. Numer modułu który był w passacie to 1 J0 959 799 R Moduł o tym numerze okazał się nie do dostatnia. Po numerze VIN okazało się ze powinien być o numerze 3B0 959 798 G który też jest nie do zdobycia, znalazłem parę o podobnym numerze tzn. 3B0 959 798 (Bez tej końcówki G) i tutaj moje pytanie czy będzie on działał prawidłowo?

Drugim problemem jest to że ktoś obciął wtyczki więc kupiłem kawałek wiązki od innego samochodu ale nie mam pojęcia jak ją polutować bo większość kolorów przewodów się nie zgadza z tymi w samochodzie. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z modułem konfortu  jest na 3 kostki są podłączona tylko 2 , 

I szukam nowego modułu ale nie mogę znalesc moje numery modułu mają 

1C0959799B 

A tylko znajduje na 3 kostki i z numerem 

1C0959799A  

 

Passat b5 fl 2001 r 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności