Skocz do zawartości
pawelg6

Moduł komfortu + domykanie szyb z pilota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś zabrałem się za MK mianowicie chciałem sprawdzić co jest powodem tego iż nie otwiera mi się bagażnik z przycisku wewnątrz auta, oraz dziwne zachowanie centralnego zamka. Wnioski : w zamku najprawdopodobniej padł siłownik gdyż nawet po podłączeniu "na krótko" siłownik nie działał. z centralnym to chyba coś z bezpiecznikiem bo gdy go poruszałem zaczęło wszystko grać ( bezpiecznik nr14). Teraz pytanie o domykanie szyb czy mając nie oryginalny pilot z dokładanego alarmu bedzie on w stanie dać sygnał do zamykania/otwierania szyb? próbowałem to zrobić programem motordiag komfort manager ale nie dało rady i wygląda to tak jakby ten program widział tylko 2 przednie okna. Moduł komfortu to :,1J0 959 799 J Proszę o porady pozdrawiam Pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś zabrałem się za MK mianowicie chciałem sprawdzić co jest powodem tego iż nie otwiera mi się bagażnik z przycisku wewnątrz auta, oraz dziwne zachowanie centralnego zamka. Wnioski : w zamku najprawdopodobniej padł siłownik gdyż nawet po podłączeniu "na krótko" siłownik nie działał. z centralnym to chyba coś z bezpiecznikiem bo gdy go poruszałem zaczęło wszystko grać ( bezpiecznik nr14). Teraz pytanie o domykanie szyb czy mając nie oryginalny pilot z dokładanego alarmu bedzie on w stanie dać sygnał do zamykania/otwierania szyb? próbowałem to zrobić programem motordiag komfort manager ale nie dało rady i wygląda to tak jakby ten program widział tylko 2 przednie okna. Moduł komfortu to :,1J0 959 799 J Proszę o porady pozdrawiam Pawel
użyj wyszukiwarki jest multuuuum tematów o tym skoro ten program nie dał rady to znaczy ze moduł nie obsługuje tej funkcji lub nie masz aktywowanego programu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw sprawdzić czy Twój dokładany alarm ma wyjście na domykanie szyb i czy jest ono podpięte do instalacji. Jak tak to raczej nie ma oddzielnego przycisku na domykanie szyb tylko jest jakaś kombinacja albo poprostu powinien je domknąć w momencie zamknięcia drzwi. Jezeli pilotem zamykasz drzwi a szyby nie śmigają to sprawdz to co napisałem wyżej. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z pilotem podłączę moduł do pilota to pilot działa a kluczyk w tych dziwach gdzie kabelki poprowadziłem już nie działa a jak odłączę to pilot nie działa a kluczyk elegancko normalnie we wszystkich dziwach. A drugi problem to jaki kolor ma kabelek od komfortu w passacie b5 chodzi mi o to ze w pilocie mam możliwość zamykania szyb za pomocą przytrzymania przycisku zamknij.. proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności