Skocz do zawartości
macek4500

głośna praca wycieraczek przednich

Rekomendowane odpowiedzi

POMOCY!

Co zrobić żeby nie było słychać tak mocno wycieraczek przednich???? wyjołem silnik przesmarowałem wszystko(nowy smar) i nic. dalej silniczek rzęzi, a w kabinie słychać jak by cos szorowało o blachy(no nie mówie zeby to było bezszelestne bo chyba nie da sie tak, ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ci silniczek rzęzi, to chyba jemu trzeba sie przyjrzec - i niestety - wymienić :zdegustowany: Innej opcji chyba nie ma :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie silniczek nie chodzi za głośno bo łożysko jest ok i szcotki są ok ale czy da się to jakoś wyciszyć???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy sprawdzałeś w trakcie pracy wycieraczek, czy po ich elementach (tam pod szybą) cos nie obciera ? :cwaniak: Bo skoro nasmarowałeś wszystkie elementy - a dalej coś ci "rzęzi", to może przyjrzyj się jeszcze raz (dokładnie) - mocowaniu mechanizmów :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adso

A przykręciłeś wszystko na gumkach? Jak mechanizm wycieraczek dotyka do karoserii to strasznie hałasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz jest gut nawet udało mi się ustawić szersze pole pracy wycieraczek :) ale już jest ok. CASE CLOSED!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macek4500 - to moze byś jeszcze napisał - co konkretnie zrobiłes, że usterka znikła :evil: Nie chcesz sie wiadomościami podzielic z kolegami ? :wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj jak najbardziej. było to tak: znalazłem na allegro mechanizm z silniczkiem, podłączyłem i 3 bezpieczniki pod rząd padły. bardzo sie wqrzyłem i do roboty. z mojego starego silniczka i tego co niby był sprawny( a okazało sie że był zalany wodą i rdza skleiła wirnik z manesami) złożyłem jeden całkowicie sprawny i cichy silnik. po zmątowaniu wszystkiego do kupy działa, do mechanizmu wsadziłem dodatkowe gumki co by nie dotykał bezpośrednio do blachy nadwozia.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności