Skocz do zawartości
horche

wymiana bateri w pilocie kluczyka

Rekomendowane odpowiedzi

pilot scyzoryk z trzema przyciskami /otwieranie -bagażnik -zamykanie/ przestał działać,wymieniłem baterie działa ale tylko z 10cm od szyby a bagażnik wcale /chociaż go słychać/.Dzwoniłem do elektryka stwierdził że padł moduł komfortu i tego nie robi.Pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym powiedział ze płytkę scyzoryka trzeba przelutować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba się znać ,a ja nie bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz lutownice i trochę zdolności manualnych to poprawisz luty na płytce lub daj do elektronika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten pilot teoretycznie działa tylko z bliska-płytka spełnia swoją funkcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spełnia ale nie do końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a warto iść z tym na komputer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz swój lub kolega ci sprawdza to ok ale jak masz płacić to raczej nie bo raczej nic nie wykryje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam bo dzwoniłem dzisiaj przed 18:00 do naprawy kluczyków powiedzieli że mam jutro przyjechać to coś poradzą -może chcą mnie naciągnąć na kasę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro przed wymianą baterii było ok i łapał z odpowiedniej odległości a po wymianie drastycznie ona zmalała to wina leży w kluczyku a właściwie w nadajniku kluczyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed wymianą baterii było też mała odległość,dlatego wymieniłem baterie.Dobrze było od kupna w 2009r do teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kolega ma lutownice transformatorowke to wiecej biedy w kluczyku narobi niz dobrego.

dlatego ja odradzam takie zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilot nie ma z tym nic zwiozanego dziala i tyle musisz zajzec w przedni slupek od strony pasazera tam znajduje sie antena odbiornika centralnego temat juz opisywany na forum szybciej i mniej ryzykownie bedzie od tego zaczac i raczej bardziej prawdopodobne ze to jest problemem skoro dziala tylko zasieg sie skrucil pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam taki sam problem i nie jest to wina anteny w przednim słupku auta. Ddugi pilot działa bez zastrzeżeń z około 10-15 metrów.Wydaje mi się,żeproblem jest w płytce pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem u fachowca i mam już jako drugi nowy kluczyk z pilotem /350zł /,problem naprawiony w płytce ,muszę jeszcze jechać na sprawdzenie modułu komfortu bo słabo otwiera bagażnik.Dziękuje wszystkim

Edytowane przez horche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności