Skocz do zawartości
Gość Cinek

komputer pokładowy PASSAT B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cinek

czy można w jakiś sposob obejść pokazywanie sie service inspect przez komputer pokładowy??

czy tez trzeba odwiedzić ASO w celu zlikwidowania tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaję za instrukcją B5G ale w B5 chyba tak samo jest...

 

- Przy wyłączonym zapłonie nacisnąć i przytrzymać przycisk zerowania okresowego pod prędkościomierzem

 

- włączyć zapłon i zwolić przycisk zerowania. Na wyświetlaczu pojawi się informacja o przeglądzie

 

- pokrętło minutowe zegara cyfrowego obrócić w prawo. Wyświetlacz przechodzi na normalne wskazania.

 

- wyłączyć zapłon. Dopiero wtedy przegląd został wykasowany.

 

Należy pamiętać o tym, że samodzielnie nie można wyzerować przeglądu całkowicie, tylko do przeglądu 15 000 km

 

Cokolwiek by to nie oznaczało, tak mam napisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Trinity

właśnie się miałam o to zapytac, bo książka z Golfa poszła do nowego właściciela a ja zapomnialam sobie przepisać. A teraz mam książkę po włosku :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie się miałam o to zapytac, bo książka z Golfa poszła do nowego właściciela a ja zapomnialam sobie przepisać. A teraz mam książkę po włosku :roll:

 

Kasowanie inspekcji na desce: VW GOLF 3

Na desce mamy 2 przyciski - nazwijmy je lewy i prawy (tak naprawde to trzy bo ten po prawej stronie jest podwójny - górny i dolny).

 

Aby wykasować inspekcje musisz:

1 - wcisnąć lewy przycisk i trzymając go musisz włączyć i wyłączyć zapłon

2 - deska jest w tej chwili w trybie serwisowym

3 - naciskając lewy przycisk przeskakujesz pomiędzy: OEL; IN01; IN02

4 - wybierasz pozycję która Cię wkurza i przytrzymujesz przycis prawy dolny tak długo aż pokażą się kreski - - - -

5 - włączasz zapłon i czekasz aż deska sama przeskoczy na kilometry

6 - wyłączasz zapłon i włączasz ponownie aby upewnić się że już nie ma komunikatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość main

- Przy wyłączonym zapłonie nacisnąć i przytrzymać przycisk zerowania okresowego pod prędkościomierzem

 

- włączyć zapłon i zwolić przycisk zerowania. Na wyświetlaczu pojawi się informacja o przeglądzie

 

- pokrętło minutowe zegara cyfrowego obrócić w prawo. Wyświetlacz przechodzi na normalne wskazania.

 

- wyłączyć zapłon. Dopiero wtedy przegląd został wykasowany.

 

Należy pamiętać o tym, że samodzielnie nie można wyzerować przeglądu całkowicie, tylko do przeglądu 15 000 km

 

 

 

tak robilem i mi nie cofnelo

co teraz mam z tym zrobic :609:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBI1205

witam , mam pytanie odnośnie wskazań inspekcji serwisowej , olejowej , mianowicie od momentu zakupu samochodu passat 3b5 z 2000 roku tdi ajm , przejechałem 12000tys. po wymianie oleju i nie pojawia się nic z tym związane brak jakiegokolwiek komunikatu , przy zapalaniu auta też nic nie wskazuje , tylko po przejściu w wyświetlanie tego komunikatu pojawia się napis : serwis : i nic więcej . czy wyłączona jest ta opcja u mnie ? jak to powinno wyglądać z tym wyświetlaniem inspekcji i oleju , dzięki i pozdrawiam :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolei u mnie mimo wykasowania wszelkich możliwych błędów czasem (nie zawsze) przy uruchamianiu silnika miga kontrolka żółta oleju, piszczy i pojawia sie komunikat (jaki? nie pytajcie-wersja francuska). Mechanik powiedział, że to od czujnika oleju-nie został wyczyszczony/wymieniony podczas wymiany oleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pojawia sie komunikat (jaki? nie pytajcie-wersja francuska)

Ja miałem niemiecką wersję językową ale w ASO w Gdyni zmienili mi na angielską (i nic nie chcieli, nawet złotówki). Zadzwoń i zapytaj u siebie :621:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość milanowski k

witam na wyświetlaczu środkowym wyświetlił mi się duży napis STOP i dwa inne komunikaty czy da się je jakoś jeszcze raz wyświetlić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek870

mam problem czy moglbys cos pomoc w tej kwesti, gdyz po zapaleniu silnika w moim passacie b5 przec kilka sekund pojawia sie na panelu z klima komunikat mono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pasata b5 kombi 1.9tdi 110km z 97ri niewiem jaką mam wersje wyposażenia mam klmatronik 2 podłokietniki 4 elek.szyby i niewiem co jeszce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności