Skocz do zawartości
Gość necro

Napis "STOP" na wyświetlaczu (B5 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość necro

Od paru dni zauwazylem ze za kazdym razem z rana podczas zapalania autka na wyswietlaczu komputera w zegarach pojawia sie duzy napis "STOP.Dzieje sie to tylko podczas pierwszego rozruchu z rana,w ciagu dni jest ok. Zadnych innych niepokojacych objawów nie ma.Co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Npisz coś więcej o modelu auta. Jeżeli masz 3BG to wyświetl kody błędów przy pomocy klimatronica i podziel się informacją. Może wtedy ktoś Ci pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość necro

Jednak to wina akumulatora,zawsze z rana(szczegolnie w ostatnie mrozy) kreci słabiej dlatego dzisiaj przed pierwszym odpalaniem podładowalem go i napis "stop" juz sie nie pokazał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek85

U mnie tez się pojawiło!

Owszem z rana, ale tam pisało o zamarznietym płynie!!!

Trzeba uważać bo można co "popsuc"!

A przy okazji, jak sie wyswietla błedy?? (w A4 jest przycisk który dłużej się trzyma i on robi test wszystkiego)

Da sie tak w B5 2001??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemek85, klimatronic econ+obieg zamknięty 3s. Wyświetli listę błędów.

 

...przydałaby się jeszcze lista instrukcji :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

u mnie tez sie pojawial stop. pojawia sie jak napiecie spada ponizej chyba 8V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marecek niestety robi on tylko diagnoze climatronica :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alami

U mnie pojawił się jak wyłączyłam alarm w tryb serwisowy: zapaliły się wszystkie kontrolki, wyświetlił STOP, bipnęło i zgasło wszystko, a samochodzik dalej chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:!: Problem przeważnie występuje po nocnych mrozach. Jeśli napięcie akumulatora przy rozruchu (w momęcie pracy rozrusznika) spadnie poniżej 8V to komputer podaję informację STOP lub sygnalizuje sygnałem dźwiękowym. Problem występuje przeważnie podczas porannego uruchamiania i po odpaleniu samochodu. Gdy alternator zacznie pracować wtedy niedobór napięcia zostaje wyrównany i problem ustępuje samoczynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności