Skocz do zawartości
Gość mag

Czy jest instalacja na tył w B5?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mag

Witam, posiadam passka B5 3B wersja BASIC, no i narazie mam radyjko Kenwood i 4 głośniki z przodu, wiem, że z tyłu głośniczków nie ma, są tylko maskownice, ale w środku widać pustke:). Mam następujące pytanie:

Czy w tylnych drzwiach jest podciągnieta instalacja na 4 pozostałe głośniki, czy też może VW poleciał sobie w kulki i trzeba bedzie robić nową instalację, aby tył zaczął grać ??

 

dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość simo

ja tez mam basic i nie mam instalacji. Szczerze to z przodu tez nie bylo instalacji orginalnej tylko poprzedni wlasciciel ciagnal kable. Za to mam glosniki lepsze od tych standardowych z wyposazenia :) A pociagniecie kabli to nie taki problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mag

kluczaw - Dzięki, ale ja przejżałem cały dział car- audio zanim zrobiłem własny temat i zapytałem, ten link widziałem wcześniej i niczego mi nie daje, ja nie mam 3BG tylko 3B (dlaczego zakładasz, że jak nie ma w 3BG to automatycznie nie może być też w 3B?), potrzebuje odpowiedzi od posiadacza 3B w wersji BASIC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mag

simo - pisalismy w tym samym czasie i nie widziałem Twojej odpowiedzi.

Hmmm ja nie znam sie na elektronice, a w serwisie to dużo kasy zdarliby ode mnie.

Kurcze no co jak co, ale brak instalacji w Passacie to juz przegięcie, nawet polonezy maja instalacje z tyłu chyba. Miałem właśnie ochotę na wytłumienie drzwi i bagażnika , no i wsadzić głośniczki z tyłu, ale troche mi mina zrzędła :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość simo

instalacje do tylu pociagna ci chyba za 50-100 zl. Zreszta to zadna filozofia kable pociagnac bo nic wiecej nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

 

Ja farycznie miałem głośniki też tylko sprzodu i radio beta V .

Wymieniłem na gamma v i zakładałem głośniki do tyłu w specjalistyczny zakładzie.

Poza kablami których nie ma głośnikami i dystanasmi potzreba rrówinież maskownice

do głośników bo te fabryczne nia mają dziurek na wylot. W ASO kpl. kosztuje 28 zł.

Asystowałem przy montażu i mimo że nie jest bardzo trudne trzeba wiedzieć gdzie znajdują sie zatrzaski, szczególnie w słupkach bocznych -

trwało to 1 godzine i ksztowało 80 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość meriam3

mag mam takie samo autko rocznik 98 tylko nie jestem pewien co do wersi (basic czy też inna ) ale zaraz po kupnie byłem zmuszony zdjąć tapicerkę tyłu i niestety niemiec zaoferował mi ubogą wersję bez okablowania . Nadmienie że mam orginalne radio

beta I - tak więc pozostanie ci chyba położenie instalacji na tył samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jaką masz wersję możesz sprawdźić po wlepce w bagażniku (koło koła zapasowego)

 

ja mam też wersję basis, ale 8 głośniczków, navi MFD... może dlatego że to z końca produkcji 3B ale te cześci chyba były też montowane do 3BG...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość meriam3

OK adams sprawdziłem mam BASIS - a tak na marginesie powiedz jak wiesz jakie są opcje i czym się różnią na dole na wklejce jest dużo trzyliterowych znaków i to są chyba te diametralne różnice

Jestem tu nowy i jakoś trudno mi się tu poruszać .

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswieżam temat.

 

Mam pytanie do Was. W obecnej chwili posiadam radio vw - model gamma. Jest ono niestety na kasety. Chciałbym je wymienić na radyjko z odtwarzaczem cd. Po głowie chodzi mi ten model: http://www.allegro.pl/item191010188_kenwood_kdc_w4034gy_mp3_na_gwarancji_.html

 

Uzywany, w dobrym stanie i co ważne tani. Powiedzcie proszę czy jakość dziwięku będzie lepsza z tym radiem?? Czy bedzie ono pasować do kieszeni w passacie?

 

Za info z góry dziękuję,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do Was pytanie. Od jakiegoś czasu nie grają mi z tyłu głośniki. Myślałem, że to może kanały w radiu popalone, ale to nie wina radia. Nastepnie sprawdziłem głośnik i też jest dobry, ale okazało się, że nie dochodzi prąd od radia do głośnika. W czym może tkwić problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam do Was pytanie. Od jakiegoś czasu nie grają mi z tyłu głośniki. Myślałem, że to może kanały w radiu popalone, ale to nie wina radia. Nastepnie sprawdziłem głośnik i też jest dobry, ale okazało się, że nie dochodzi prąd od radia do głośnika. W czym może tkwić problem?

 

kolego ja bym sprawdził wiązkę która idzie pod wykładziną http://img99.imageshack.us/img99/3381/obraz019zn0.jpg często lubi po prostu gnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy u mnie będzie wiązka do tylnych głośników? Mam nawigację MCD i z tego co gdzieś wyczytałem mam jakiś wzmacniacz PDC czy coś w tym stylu tak? Jeśli on jest to gdzie bo jak rozumiem mam się wpiąć do niego, żeby mieć głośniki w tylnych drzwiach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinna być instalacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko powinna być w drzwiach, czy gdzieś jest częściowa i trzeba dociągnąć? Wchodziłem w linka podanego tutaj w temacie ale chyba wygasł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności