Skocz do zawartości
marecek

Jarzma pod 312 - numery z etki, zdjęcia, rozmiary...?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do posiadaczy Etki:

 

4B0 615 125 C - to numerek jarzm pod tarcze 312 mm z audi A4 z 2004 roku

4B0 615 125 A - to numerek jarzm passatowych...

 

Pytanie do posiadaczy Etki - czy zwrotnica jest taka sama w obydwu autach? Jesli tak, to chyba dałoby radę zastosować jarzma C w passacie? Help...

(cały czas kombinuję, bo cena za te jarzma w ASO jest jak dla mnie za duża, a na allegro co rusz pojawiają się "zamienniki" ;P)

widział ktoś może foty tych jarzm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widział ktoś może foty tych jarzm

 

Uderzaj po foty do Mariosa on ma 312 założone u siebie, może ci cyknie foto ;)

 

Ps. Oj Marecek post numer 7 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do meritum sprawy... czym się różni A i C, bo z dotychczasowych doświadczeń wynika, że literkę zmieniają tylko po to, żeby odróżnić roczniki... a część pozostaje taka sama... :|

 

Etka nic nie mówi na ten temat? CHodzi mi konkretnie o porównanie zwrotnic... bo zacisk ma ten sam numer 4B0615124 (x1) i 4B0615123 (x1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marecek

Zwrotnica w Passacie 3BG oraz w Audi A4 z 2004 ma identyczne numery lecz różnica jest w:

 

Audi -8E0 407 253 C (lewa str) 8E0 407 254 C ( pr. str)

 

Passat-8D0 407 253 C - lewa str. łożysko 82mm AWT , F 3B-3- 072 001>>

8D0 407 254 C - prawa str. pozostałe j.w.

 

Edit

 

Jarzmo Passata 4B0 615 125 A jest stosowane w modelach 2001-2005.

 

;)

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarzmo o numerze 4B0615125A i 4B0615125C to jedno i to samo (jeden numer używa VW a drugi AUDI) ... mocowanie do zwrotnicy w obydwu przypadkach jest takie samo

 

żeby w B5 3BG zmienić tarczę z 288mm na 312mm wystarczy zakupić jarzma - zaciski zostają te samę, wielkość klocka także jest ta sama. Felga minimum 17" (tak podaje ETKA).

Edytowane przez Marios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby w B5 3BG zmienić tarczę z 288mm na 312mm wystarczy zakupić jarzma - zaciski zostają te samę, wielkość klocka także jest ta sama. Felga minimum 17" (tak podaje ETKA).

 

Minimalna srednica felgi do zweryfikowania ! Moje A6 z hamulcami 312 mm wyjechalo z fabryki na felgach 16".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś podpowie gdzie można kupić jarzma pod 312mm w rozsądnej cenie bo widnieją całe kolumny od A6 po 500zł za szt ale to troszkę drogo jak za używkę,chyba że jarzma zamienić i sprzedać ponownie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ASO pytałeś ?

Ostatnio potrafia mnie zadziwić. A jarzma chyba tańsze niz 5oo zł bedą, i to nowe !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pytałem,myślałem że można dostać poza aso,ponoc 200szt jak pisał marecek w podobnym temacie,sprawdze w serwisie po ile są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelb6

 

Jarzmo 4B0615125A - cena ok. 300zł/szt (Skoda)oraz ok. 350zł/szt (Vw).

Jarzmo 4B0615125C - cena ok.350zł/szt (Vw).;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JurekW ,kurcze to drogo ,marecek pisał w innym temacie że 200szt,http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=3382&page=6&highlight=sportowe+hamulce w 155 poscie ,to moze lepiej kupić całą kolumnę z tarczą,klockiem,osłoną tarczy,amorem i czujnikiem za 500zł/szt i zmienić jarzmo,włożyć swoje i opchnąć taniej

Edytowane przez pawelb6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ASO od 480-700PLN za komplet jarzm 312mm - w zależności od posiadanych zniżek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za odkopanie takiego kotleta ale tylko ten temat znalazłem na temat jarzm pod 312

 

 

może ktoś będzie znał odpowiedź na moje pytanie: czy jarzma z Leona Cupra R 312 mm podejdą do Passka 3BG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sory za odkopanie takiego kotleta ale tylko ten temat znalazłem na temat jarzm pod 312

 

 

może ktoś będzie znał odpowiedź na moje pytanie: czy jarzma z Leona Cupra R 312 mm podejdą do Passka 3BG?

 

jarzma 312mm pasujące do 3bg (fabryczna żeliwna zwrotnica) mają wybite oznaczenie 451...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebyśmy się dobrze zrozumieli, czyli te jarzma z Leona podejdą do mojego Passata tak?

 

w naszych Passatach jest zwrotnica żeliwna, co daje nam ta informacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności