Skocz do zawartości
olo

turbina

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś posiada schemat turbiny. :638:

chodzi mi o schemat podłączeń rur gumowych

co którędy wlatuje a którędy wylatuje

bo mam zachlapaną całą turbinę olejem

i czy będę w stanie sam usunąć tę usterkę.

z góry dziękuję :641:

już byłem na "szukaj" ale tam nic nie było na tamat wycieków oleju w b3 1,9td

a może ktoś nie którędy i dlaczego cieknie :628:

dodam jeszcze że na mocy nic nie stracił

:611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szerszeniak

sprawdź czy pdmą nie wali olej ja u siebie ją poprostu weżykiem wypuściłem pod auto zeby syf nie szedł przez turbo lepiej nie ruszaj turbiny sam bo mozesz wiecej popsuc niz dobrego zrobić mozesz wyczyścic gumowe przewody i tą odmą sie zająć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem że sam sobie nie poradzę,ale po nie przewody są mokre tylko turbin. przewody są suche. dobry znajomy powiedział mi w tamtym miesiącu tak.cytuję "dobrze że masz wycieki i nie są to takie żeby się martwić.przynajmniej wiesz że turbina działa. jak będzie całkiem sucha to wtedy stracisz na mocy i wtedy będziesz miał powód do zmartwień" :611: i to żeby sie nie dotykać do turbo też mówił. :641: i pytanko czy rzeczywiście miał choć troszkę racji.

dzięki szerszeniak :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mi mechanik powiedzial to samo w mojej tez jest olej ale nie az takie ilosci zeby sie martwic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanko bo w moim pasku b3 1.6 TDIntercooler również turbinka jest mokra. Autko mam już ponad pół roku i teraz zauwazyłem że kapie już olej na ziemie. Widać ze turbinka coraz bardziej się poci.

Teraz pytanie ile będzie mnie kosztowała naprawa turbiny czy lepiej kupić jakąś używkę?

I gdzie wogóle regenerują najlepiej w trójmieście turbiny.

Dodam że na mocy nic nie stracił.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnego pięknego dnia Ci pociągnie olej i wrzuci w kolektor ssący, miałem tak w Audi 100. Można regenerować, w zależności od 600 do 1000zł, ale różnie bywa z regenerowanym turbinami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności