Skocz do zawartości
Gość Marcin_

Jak wymontowac Gałke zmiany biegów?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin_

Witam,

Wiecie moze jak wyjac dzwignie zmiany biegów? chce wymienic mieszek ale bez gałki sie nie da, swoja droga gałke tez chce zmienic i jestem w kropce :/

Probowalem odkrecic ale sie nie da jest jakis na to patent?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkręca się - napewno się odkręca :) popróbuj jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_

no wlasnie probowalem :neutral: ale cos nie idzie niechce ukrecic nic w skrzyni :/ pod gałka jest taka tulejka ja da sie krecic ale ona sie kreci w miejscu czy w lewo czy prawo rekacji zero.

U siebie wykrecales? zdejmowalem nawet zaslepke tą górna ale tam sruby zadnej nima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykręcałem bo też zmieniałem mieszek, i napewno się odkręca :) spróbuj ją wcisnąć tak jak do wrzucenia wstecznego i wtedy kręcić, bo już nie pamiętam jak, ale napewno się wykręcało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nippy

Potwierdzam, po prostu kręcisz gałką w lewą stronę. Dziś ponownie ją odkęcałem. Może trzeba użyć więcej siły, inaczej się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_

Oki dzieki za rady wezme ją na chama :mrgreen: ewenutalnie przytrzymam drązek kombinerkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gripi

witam. napewno się odkręca bo kombinowałem z mieszkiem ostatnio bo zsuwał się na dół i kawałek tego pręta było widać. więc pod mieszek nasunąłem kawałek grubego przewodu i teraz jest elegancko. mieszek do samej gałki i nie opada. pozdrawiam i miłego kręcenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wezme ją na chama

 

Ja tak zrobilem tyle ze...u mnie sie nie dala odkrecic :? Ktos wczesniej osadzil ja na jakims kleju,rozleciala sie i mialem troche roboty z poskladaniem jej w calosc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napewno się odkręca
no chyba że kolega ma blokade biegów tzn z góry kluczyk? Jeżeli taj to trzeba na chamca ciagnąć w górę!

A jak zwykła o to radze tak jak koledzy docisnąć i kręcić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to mam drewnianą gałkę do sprzedania za rozsądną cenę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności