Skocz do zawartości
Gość Aro23

Klamka prawe drzwi przód

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aro23

Hej to jeszcze raz ja. Czy kotś wie może co jest przyczyną że prawe przednie drzwi w B4 kombi od zewnątrz otwierają się dopiero za drugim pociągnięciem klamki? O wewnątrz otwierają się za pierwszym pociągnięciem. Czy może to być problem z centralnym zamkiem i ewentualnie jak to usunąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie ta reka otwierasz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość carrtman

witam

wy innym poscie opisywale przyczyne taka sama w passacie b3 poczytaj powino byc to samo zobacz i daj znac pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego z przednimi klamkami. W przeciągu kilku miesięcy z obu powypadały cienkie sworznie robiące za ośki cięgien. Cięgna wchodziły obok języka zamka zamiast naciskać na język.

 

Poszukaj, dokładnie opisywałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aro23

dzięki Jafo, był to strzał w 10 z klamkami, faktycznie ten sforzeń trochę się wysunął. Wcisnąłem go z powrotem i po kłopocie :641: .

Pozostaje jeszcze ABS i drążek do roboty, ale to już nie pójdzie tak łatwo jak klamka :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas znowu się wysunie. Oczyść powierzchnię nad sworzniem, odtłuść ją i zaklej dobrym klejem, by ponownie się nie wysunął. Najlepiej jakimś dwuskładnikowym, np. Poxipol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aro23

ok, tak zrobię przy następnym wysunięciu, póki co jest git.

Małe pytanko: jak zrobić żeby przy moich postach wyświatlały się informacje o moim autku, tak pod spodem_____ I czy jak któs mi pomógł rozwiązać problem to czy mogę to zaznaczyć czy robi to moderator??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwierasz swój "profil" na górze, po jego otwarciu niżej masz Podpis.

W polu "Tekst podpisu:" wpisujesz to, co chcesz, by pojawiło się pod kreską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności