Skocz do zawartości
Gość DarioLee

Woda w drzwiach ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DarioLee

W tylnych drzwiach między zewnętrzną uszczelką a szybą mam małą szczeline na całej długości okna. W czasie deszczu woda wpada tam i wypływa dołem. Jesto może jakaś śruba do regulacji tego ? Czy może trzeba wymienić uszczelkę zewnętrzną ? Mam taki problem z tylnymi drzwiami, lewymi i prawymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzwi maja odplywy po to by odprowadzic wode, ktora sie przedostanie do ich wnetrza. Jak szczelina nie ma 1 cm to ja bym sie tym nie przejmowal :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarioLee

1 cm nie ma Ale czy wpływająca tam woda nie ma kontaktu z jakimiś mechanizmami np. podnośnikiem szyb czy centralnym zamkiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarioLee, woda zawsze tam się dostanie ale nie o to chodzi. Musisz udrożnić kanały odpływowe pod drzwiami, najlepiej czyści się je patyczkami do uszu (ja zawsze czyszczę przy każdym myciu). Jeżeli będą drożne, gwarantuje że problem będziesz miał z głowy !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarioLee

A te kanały są od wewnątrz czy od zewnątrz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A te kanały są od wewnątrz czy od zewnątrz ?

 

Na samym dole od wewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarioLee

A jest jakaś śruba odpowiedzialna za trzymanie zewnętrznej części drzwi a zarazem uszczelki przy szybie ? I czy ta woda w drzwiach nie ma kontaktu z mechanizmami ? I jeśli chciałbym sie pozbyć tej szczeliny to musze wymienić tylko uszczelkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jackt

wiesz w moim pasku jest tak samo podobno ten typ tak ma :623:. Oglądałem inne B3 też tak mają myśle że uszczelka jest ok.czyść tylko kanały odpływowe :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A czy te kanały odpływowe o których jest tu mowa, są też powodem dostawania się wody do środka samochodu? Bo mam taki problem :|

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Jeśłi woda leje sie do środka samochodu to albo przez uczczelke drzwi albo nie masz folii między tapicerką a szkieletem drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności