Skocz do zawartości
lukasz

dorabianie kluczyka do b4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam paska 1,8 w benzynie 95'. Dzis dorobiłem kluczyk do stacyjki. Wybuliłem 25 pln.

Kluczyk otwiera dzwi, ale problem pojawia się przy odpalaniu- silnik zaczyna pracować po 2 sekundach gaśnie. Czy passat ma immobilaiser, albo jakies zabezpieczenia - bo chciałbym reklamować kluczyk.

Proszę o podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne ze ma IMO, musisz dorobic z imobilajzerem ale to juz wiekszy wydatek niz 25pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja w tamtym tygodniu tez dorabiałem kluczyk do passata B4 i musiałem zabulic 150zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłanczając się pod pytanie. KAŻDE b4 ma immo? może ktoś dać foty kluczyków/ bo mam jeden "plastikowy" ale na zapasie jak kupowałem jest taki z głołej blachy. i co z tym fantem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś dorobić kluczyk posiadajacy otwieraną część plastikową, w której umieścić będziesz mógł chip Philips PCF 7930 lub PCF 7931.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t-tk tym fantem możesz tylko ..........drzwi i bagażnik otwierać. No i piwo. :629:

 

Czyba raczej każde B4 ma immo, ale jeśli zneutralizujesz immo w swoim autku, to możesz mieć jeszcze z niego pożytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze to B-4 z 93 r jeszcze nie mialy ale to tez zalezalo od wersji.

A kluczyki byly rozne, ja mam z latarka a drugi jakiego uzywam do oryginalny VW ale bez przyciskow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e. nie sądze żeby moje b4 było aż tak skomplikowane rzeczy jak immo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t-tk w prosty sposób możesz sprawdzić ;] spróbuj odpalić i pojechać na tym kluczyq bez plastika, a drugi trzymaj w kieszeni lub jeszcze dalej od stacyjki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosty? do tego trzeba:

1) zejść do garażu z kluczykiem

2)otworzyć garaż

3)otworzyć brame

 

od czego do cholery jest to forum :D ?? :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t-tk hehe no forum Ci nie powie czy masz immo w swoim pasq, chyba ze pokażesz zdjęcie rozebranego kluczyka(plastika), a jak juz tak ciężko to jak będziesz gdzieś jechał weź 2 kluczyki ;) i sprawdź blaszaka ;)

 

Ps. to sie nazywa dopiero DARMOZJAD!!!:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Darmozjad to do mnie? o żesz ty :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D o żesz ja :P ja wiem ;)

 

ale zaraz posypią sie ostrzezenia za zaśmiecanie watqw :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stark

Właśnie też dziś dorabiałem kluczyk koszt 149 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo do VR wsio droższe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darkob

Ja też miałem ten problem,wymieniłem wkładke stacyjki+kluczyk i okazało sie że po 2sek.gaśnie bo ma immo wiec teraz nowym kluczykiem odpalam a w tym samym czasie starym kluczykiem dotykam do pętli przy stacyjce i jest OK. do czasu aż go zgubie :629: Gdzie dorabiałeś w warszawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołacze się do tematu. Ja mam B3 i immobilaiser założył poprzedni własciciel, mam zapasowe kluczyki ale nic mi po nich bo breloczek do immobilaisera mam tylko jeden. Gdzie mógłbym zrobic sobie kopie tego breloczka - jeśli wopgóle można i ile cos takiego kosztuje przeciętnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie dorabiają kluczyki. Cena zależy od miasta, fachowca, marki itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności