Skocz do zawartości
Gość Coolkensy

Trzeszczaca tylna kanapa :(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Coolkensy

Witam !!!

Ma ktos moze jakis patent na trzeszczaca tylna kanape w b3 bo troszke mnie wpienia,sprobowalem owinac te dwa bolce na ktorych sie zatrzaskuje tasma izolacyjna i jest chyba jeszcze gorzej hehe wiec jesli ktos juz z tym walczyl u siebie to prosze o jakies podpowiedzi !!! pzdr i zycze udanej i bezpiecznej majoweczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek_utg

u mnie tez trzeszczy tyl ale znalazlem na to patent :D radio+glosniki+subboofer i klopot z glowy :D :622:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn rozumiem że masz sedana? zezdjęcia (avarta)? Bpo jak tak to możesz wykręcić te gumy co się spiera na nich klapa, a jak nie to popuść uchwyt za który zatrzepia się zamek i opuść go niżej! Wtedy powinna byc ok. A jak to combi to nie pomogę, sam sobie z nim nie dałem rady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

je tez zrobilem jak kolega...dolozylem glosnikow i teraz nie slysze trzaskow, piszczenia wiatru ani nawet tego ze mi sie tlumik oberwal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj jezdzilem B3 ale VR6 z 92 roku i jestem w szoku, pomijajac swietna prace silniczka, ale w srodku nic ani jedno pukniecie, zadnych stukow trzaskow, mrukniec, silniczka nie slychac, cichuto i przytulnie, az przejzalem na oczy co sie dzieje u mnie :(

takze kozystajac z majowki tez sie biore za "odstukanie, odpiszczenie" mojego passka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość remix

Te trzeszczenie w passacie to normalnie przechodzi wszelkie normy tak mnie to wpienia że szok i psuje całokształt auta jak cholera. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi_B3

Ja juztro z samego rana zaieram się do odtrzeszczania mojego paska porobie prae fotek i wrzuce na forum ale z tego co wiem to calość wyciszenie mnie wyniesie jakies 30zł :P zrobiłem już pare żeczy i fekt jest nie do poznania :D:D

 

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozprawiając się z trzeszczeniem passata trzeba zacząć od amorków i sprężyn, bo podstawowy błąd to założenie twardych sprężyn czy amorków gazowych i na naszych drogach prędzej czy później buda będzie trzeszczała jak wóz drabiniasty, wielu popełnia ten błąd potem psiocząc na plastiki wnętrza, wyciszanie twardego zawieszenia to syzyfowa praca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mefyoo

co do klapy, to da się w pasku przestawić troche zawias zeby klapa była bardziej dociśnięta do uszczelki ? probowalem u siebie odkrecic ale te sruby strasznie ciezko sie poddaja a jezeli niema regulacji to po co sie na darmo meczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz regulację na skoblu zamka, tym w podłodze bagaznika, ale jeśli te gumowe odbojniki beda za mocno wysuniete to i tak ci klapa nie będzie do uszczelki dochodzić, jeśłi zaś za mocno będzie przywierać do uszczelki szybko ja zniszczy, spłaszczy i bedzie hałasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA

U mnie tez pojawilo sie skrzypienie.

Zrobilem dochodzenie i okazalo sie ze skrzypi wewnetrzna czesc klapy bagaznika - atrapa z torzywa sztucznego.

Zdjalem ja i okazalo sie ze ma jeden z zatrzaskow jest urwany od (moze wogle zatrzaski byly nie zatrzasniete?) .

Nie sprawdzajac czy to pomoze wlozylem miedzy ta atrape a szybe kilka kawalkow "z twardej gabki " zeby zablokwac drgania tej atrapy, musze jeszcze sprawdzic czy bez nich bedzie skrzypienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności