Skocz do zawartości
Gość pawelh

karoseria ocynk?????

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelh

Czy pasek 1995r wrzesień ma blachy ocynkowane???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne ze tak, audi b3 mialo juz w 86'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

no jasne ze tak, audi b3 mialo juz w 86'

Taaa...a paski B3-y????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelh

Dzięki za informacje!

Tak myślałem ża ocynk. :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taaa...a paski B3-y????

jak najbardziej. gdyby nie miały wyglądałyby jak (nie ujmując) Ople Omegi i Vectry z tych roczników co paski B3 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309

kiedyś była dyskusja na ten temat... wyszło, ze paski B3/4 są tylko częściowo ocynkowane (m.in. drzwi, maska...).

 

jedrus, kuczlaw jesteście pewni, że w całości?? (tzn. czy wuważacie, że w całości, bo tego jeszcze nie powiedzieliście :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze tak, audi b3 mialo juz w 86'

 

A mi się pojawia mała parcha na klapce wlewu paliwa. Tam nie cynkowali ? :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KunA

Panowie B3 na 100% nie jest ocynkowany.Na 100% widzę to po swoim PASKU !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie audice to wyzsza klasa VW i stare audi b3 nie wszystkie były cynkowane. B3 na 100% nie jest cynkowany, b4 częściowo, np w b4 błotniki nie są cynkowane bo rdzewieją jak **lera... (oczywiście auto nie było bite i nie było poprawek lakierniczych) tak że to różnie z tym jest!!! Kolega ma B4 varianta 96rok i tak gnije że gożej wyglada jak co niektóre B3, rdzewieja błotniki przednie, okolice klapki wlewu, dolne ranty drzwi i w jednym miejscu w podłodze była dziura!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość longines
Czy pasek 1995r wrzesień ma blachy ocynkowane???

 

Mój 1995r. sierpień nie ma ocynku i niestety juz to widac na nim :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega ma B4 varianta 96rok i tak gnije że gożej wyglada jak co niektóre B3, rdzewieja błotniki przednie, okolice klapki wlewu, dolne ranty drzwi

 

I to są święte słowa, bo mi też wychodzą drobne, złociste plamki na klapce wlewu i w miejscu prawego, tylnego nadkola w miejscu styku z drzwiami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to są święte słowa, bo mi też wychodzą drobne, złociste plamki na klapce wlewu i w miejscu prawego, tylnego nadkola w miejscu styku z drzwiami

 

radziłbym jak najszybciej temu zapobiec, bo wierz Mi będzie coraz gorzej:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

Mnie i jedrusiowi nic nie rdzewieje,czyli my mamy ocynk :695: Specjal version :622:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dlatego że wersja USA ;-)

ale to dziwne po poprzedni B3 też rdzy nie uświadczył... cuda jakieś ;-) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jer.bar

Witam kolegów.

Dołożę kilka słów od siebie. Podobno jest ocynkowany jednak w jaki sposób?

Audi cynkuje samochody galwanicznie jednak passat jest ocynkowany poprzez elektrolizę.

Ostatnio dużo jeżdżę po lakiernikach ponieważ mój samochód po zimie wygląda jak stary fiat. Być może był utopiony lub jeździł w innych ekstremalnych warunkach. Może ktoś mógłby mi powiedzieć czy inni również zauważyli ślady rdzy. W moim przypadku pisząc o śladach to bardzo delikatnie powiedziane a mam samochód z 1996r.

Jeśli jest to wina producenta to chyba mam pecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to normalka!!

mówie ci tak się dzieje z passatami, odważę się powiedzieć że b4 szybciej łapie rdzę niz b3. Juz pisąłem kolega ma b4 i rdzewieje do okoła. Zobacz na tego nadkole tez jest z 96 roku: http://www.allegro.pl/item99750177_najtaniej_passat_b4_04_11_1996_poj_2000_klima.html

99750177_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309
to normalka!!

mówie ci tak się dzieje z passatami, odważę się powiedzieć że b4 szybciej łapie rdzę niz b3.

 

Twoja odwaga zostanie wynagrodzona ;)

 

Ja też jestem tego zdania, gdyż miałem B3 z 91r gdzie rudy wychodzil tylko na klapie z tyłu - co jest przypadłością tych roczników :)

 

Teraz żre mi przedni blotnik przy nadkolu - znam nawet przyczynę ;) oraz tylnie drzwi... :/

(z rdzewiejącym błotnikiem czesto mozna sie spotkac, wnioskuję to chociażby po przeglądaniu zdjęć z ogłoszeń :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym passacie (na zdjęciu poniżej) kolega musiał przed zimą robić prowizoryczne poprawki, ponieważ wnet wyskoczyła by "dziura". Na zdjęciu widać okolice wlewu paliwa i słupki koło przedniej szyby (teraz będzie to robił na poważnie i trzeba wycinać szybę), ponadto nie wiem czemu ale drzwi dołem też lecą, wnet pasiłoby malować całe auto. Ja nie pisze tego złosliwie bo mam b3 a nie b4 tylko taka jest prawda, a co do B4 to bardzo mi sie podoba LECZ TYLKO SEDAN :)

 

nun4nz2ghdbnqfl4.jpg

ef1pthlp8op4jivl.jpg

 

dodam że okolice wlewu paliwa rdzewieją nie tylko w tym passacie, bo i w seatach, golfach itd... itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rdzewieją. b4 93:

klapa pod szybą

narożniki drzwi [z lewej przód i tył, jak jest z prawej str. nie pamiętam]

nadkole prawy przód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jer.bar

Dziękuje za odpowiedź a już myślałem, że to tylko ja mam takiego pecha. Panowie wydawało by sie że mamy doczynienia z pożądną niemiecką robotą, a tu trzeba sobie powiedzieć, trochę spaprali te samochody. Co prawda nie ma samochodu bez wad jednak w moich oczach firma dużo straciła. A gwoli ścisłości to blacharka będzie mnie kosztowała 1700 zł. i co gorsza nie ma żadnej gwarancji że auto nie będzie rdzewiało. Mimo wszystko Passat bardzo mi odpowiada i jeśli będę mógł to zmienię na B5.

Pozdrawiam a słowa krytyki czasem są potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności