Skocz do zawartości
stempel72

Podświetlenie zapalniczki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrać się do istniejącej tam żarówki ?? Czy trzeba rozbiarać całą środkową konsolę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość connor

Jeśli to B3 to niestety musisz odkręcić najpierw tylną a potem środkową.

 

 

1. Wyciągnij tylną popielniczkę pod nią są dwie śruby musisz je odkręcić.

2. Ściągnij pokrowiec z lewarka od biegów (pod nią jest taka guma też ją ściągnij) pod nimi są też dwie śruby na 10-tke klucz odkręć je i jeszcze dwie śruby sprzodu jedna w rogu na dole od strony kierowcy a dróga w rogu na dole od strony pasarzera.

3. Żeby wyjąć środkową konsole musisz odchylić tylną (tylko jej nie połam :610: ) i wyciągasz.

 

Dziecinnie proste trzeba tylko uważać żeby nic nie połamać.

 

Mam nadzieje że sie przyda. :622:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KunA

Witam wszystkich jestem tu nowy.Mam Passka od roku.Ale dzisiaj jakoś mnie tknęło aby coś w nim poprzerabiac.Biedaczek stoi w garażu rozbebeszony przeze mnie.Wyjąłem żaróweczkę od podświetlenia zapalniczki ale na moje wygląda to jak stały element!!! Przynajmniej ja nie mogę wyjąc tej żrówki.Może się myle??? Jak rozwiązaliście ten problem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waljo

U mnie żaróweczke wymieniałem nie pamietam dokładnie ale chyba poprostu ja wylutowałem i wlutowalem nową taka od skali do radia samochodowego. Świeci trochę ciemniej ale lepsze to niż nić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KunA

Będe musiał spróbowac tak.Bo na 100% nie jest ona wyciągana.

Ale jak już jesteśmy w temacie o żarówkach to mam pytanie gdzie dostane niebieskie żarówki do podświetlenia deski.Chodzi mi o takie jak orginały abym nic nie musiał lutowac.A może tylko tą taśmę zmienic na niebieską??? Ktoś wymieniał tą taśmę i jaki uzyskał efekt???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej taśmy to napewno sie nieuda:(

Tam jest zielona folia i jest podśietlana zółtą żaróweczką (3 szt), jak sie wsunie ładną niebieska folię to i tak wyjdzie z tego taki syfiasty morski kolor. Zdecydowanie nie polecam. Ja dysponuje wieloma różnymi niebieskimi filtrami do oswietlenia estradowego i każdy w połączeniu z żółtymi żarówkami daje syfiasta zieleń. Albo zmien żarówki na białe diody i wtedy niebieski filtr będzie super, albo od razu niebieskie diody:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej taśmy to napewno sie nieuda:(

Tam jest zielona folia i jest podśietlana zółtą żaróweczką (3 szt), jak sie wsunie ładną niebieska folię to i tak wyjdzie z tego taki syfiasty morski kolor. Zdecydowanie nie polecam. Ja dysponuje wieloma różnymi niebieskimi filtrami do oswietlenia estradowego i każdy w połączeniu z żółtymi żarówkami daje syfiasta zieleń. Albo zmien żarówki na białe diody i wtedy niebieski filtr będzie super, albo od razu niebieskie diody:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, ale sie pododawało<ups>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuna poszukaj na forum, temat był i jest maglowany nonstop :) Żarówkę od zapalniczki trzena wyciąć i wlutować nową. Żarówkę już wymieniłem, alarm zamontowałem i radio + audio też. Cały dzień dziś strugałem i ciut wczoraj, ale efekty już widać i słychać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid1980

wczoraj coś mi zaczęło dzwonic w środku konsoli,taki metaliczny dźwięk,więc zacząłem niezbyt mocno uderzać w konsolę zeby znaleźć żdódło,jak się później okazało od pasażera strony pod konsolą jakas podłużna metalowa listwa się odkreciła,a że mam moją bryczkę zaledwie od kilku dni,ni cholery nie wiem od czego to było,ale jakoś wymodziłem i już nie dzwoni,kiedy wszystko już złożyłem okazało sie ze podśw. zapalniczki mruga i w końcu padło kompletnie,ale zapalniczka działa,i do tego jeszcze radio działa ale wyświetlacz mruga....szukam porady,bo na autkach się nawet znam,ale passat jest dla mnie nowym wyzwaniem,nie wiem jak i gdzie te kabelki sa poprowadzone....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności