Skocz do zawartości
Glizda

Instrukcja wymiany żaróweczki w porętłach nawiewu

Rekomendowane odpowiedzi

INSTRUKCJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watek podpiety do warsztatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek

Bardzo mi pomogłeś. Dzięki !!!

Wiesz może jak naprawić podświetlenie zapalniczki ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gorny7

niestety żaróweczka tak była mocno u mnie osadzona , że pękla -zgniotlem ją szczypcami i w środku została tylna część żarówki .

może wyjął bym ja jakoś od wewnątrz ale jak wyciągnąć ten panel z pokretłami?

i czy w ogóle to coś da żeby wyciągnąć z gniezda reszki tej żarówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie owinąłeś pęsety plastrem !! Panel nie potrzebnie rozkręciłeś, niestety musisz teraz czymś spiczastym wydłubać resztki żaróweczki innej rady nie ma !! Tylko ostrożnie abyś nie pokrzywił styków!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gorny7

nie rozkreciłem jeszcze panela żaóweczka nie chciał wyść i pekła i chyba bedę kombinowl tak jak mówisz próbujac ją wydłubać . Jak mi sie to uda dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś własnie nie wiedząc jak zwymienić żaróweczkę rozkręciłem panel środkowy. Z tego co pamietam nie było dojścia do niej od tyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz0702

Czyli że żarówka odpowiadająca za podświetlenie wszystkich pokręteł jest pod tym od regulacji ilości powietrza ? Dziś mi zgasła całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli że żarówka odpowiadająca za podświetlenie wszystkich pokręteł jest pod tym od regulacji ilości powietrza ? Dziś mi zgasła całość

Tak, odpowiada za panel który jest zaznaczony na pierwszym zdjęciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie działa a bardzo by mi się przydała

Wkleje może poprawny -->KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. ja mam nieco inny problem - u mnie ta zaroweczka czsami swieci a czasami nie. jak nie swieci i z wyczuciem popukam w caly panel ogrzewania to zaczyna swiecic - tak jak by gdzies przerywalo. jeszcze nie zagladalem pod pokretlo sily nawiewu, ale z ojawow wynika ze zarowka jest ok. :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michal_mm

Witam

wymieniłem żarówkę, którą opisuje Glizda 1,2W 12V ale niestety podświetlenie jest tak kipskie, że można powiedzieć że praktycznie go nie ma. Więc kupiłem na allegro przerobioną taką żaróweczkę, w której jest dioda i ma duży kąt świecenia i lepsze światło. Ale to dalej nic nie pomogło. Czy ma ktoś podobny problem? Dodam że moja wkładka pod pokrętłem jest zielona ale nie taka jak na stronie http://www.passatplus.de/arbeitshilfen/leuchtmittel/klima-2.jpg tylko dolna połówka z tego co tam widać. Raczej nie ma żadnych oznaków żeby było to złamane bo jest zbyt równe po obu stronach. Czy ktoś może mi powiedzieć co z tym zrobić ?

pozdrawiam

 

Znalazłem odpowiedź na moje pytanie ale nie usunąłem jeszcze usterki. Żaróweczka ledwo co świeci bo jest tam napiecię około 5V. Muszę rozebrać ten panel i sprawdzić połączenia czy czasem nie są zaśńiedziałe. Chyba że ktoś ma inny pomysł ale jak widzę chyba nikt tu nawet nie zagląda :( a co dopiero odpowiedzieć....

Edytowane przez kazio
scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dałoby radę wkleić jeszcze raz link do instrukcji wymiany żaróweczki w pokrętłach nawiewu, bo ten z 1 str nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=9

tu jest informacja jak wyjąć kratki i żarówki.

Żaróweczki kosztują w granicach 19 pln.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Chodzi mi o podświetlenie tych 3 pokręteł (ciepło/zimno, siła nawiewu i kierunek) :)

Ok. Znalazłem http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20&Itemid=11 ale i tak dzięki. Pozdrawiam

Edytowane przez DMacco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie lepiej tak... http://moto.allegro.pl/item478776959_passat_b4_diodowe_oswietlenie_pokretel_nawiewu.html

Ja zakupilem wczoraj. W tygodniu pewnie dojdzie to wrzuce foty jak to wyglada. pozdro for all :)

Maly zonk... to temat dla FL hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dałoby radę wkleić jeszcze raz link do instrukcji wymiany żaróweczki w pokrętłach nawiewu, bo ten z 1 str nie działa?

 

 

 

http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=22&Itemid=12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy moglbym prosic o wklejenie jeszcze raz instrukcji, poniewaz wszystkie poprzednie linki nie dzialaja!

Bede bardzo wdzieczny!:)

Pozdrawiam serdecznie!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy moglbym prosic o wklejenie jeszcze raz instrukcji, poniewaz wszystkie poprzednie linki nie dzialaja!

Bede bardzo wdzieczny!:)

Pozdrawiam serdecznie!:)

zadnej instrukcji nie trzeba co sie stalo ? wloz 2 srubokrety z gory i z dolu i wyciagnij nawiew trzeba duzo sily ale da sie sprawdzone na szrocie najlepiej podluz cos jeszcze pod srubokret by nie uszkodzic tapicerki jakas deseczke lub plastik potem odepnij wtyczke i wymien zaroweczke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności