Skocz do zawartości
Gość YaPonczq666

Kodowanie immo w kluczyku

Rekomendowane odpowiedzi

podjadę do mechanika i się spytam który program ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podjadę do mechanika i się spytam który program ma.

 

Skoro nie odczytał,to pewnie żaden z tych które podałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem przed chwilą do innego elektryka i mam jutro podjechać i mi zrobi.ma bardzo dużo pozytywnych opinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopie wez jedz do kluczykarza!! ogarnie to w chwile.

elektryk wg mnie jest od kabelkow. kluczykarz jest od kluczykow i immo. jak nie kablem to wylutuje pamiec i zrobi to na stole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dam temu elektrykowi ostatnią szansę. Piny odczytał tylko dalej nie mógł popchnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

immo ogarnięte. poszło drugim komputerem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla obeznanych:

 

Czy jeśli kupiłem używany pilot na allegro i chcę go zaprogramować w immo to muszę wymieniać pastylkę?

 

Z różnych odpowiedzi tu i w innych tematach wyczytałem, że w przypadku programowania pilotów zawsze trzeba zaprogramować wszystkie od nowa. Z tego wnioskuję, że pastylki to tak jakby chip karty RFID z unikatowym numerem i te numery niejako zapisuje się w immo samochodu podczas programowania, a co za tym idzie pastylki nie trzeba wymieniać. W przypadku jeśli muszę wymienić pastylkę na czystą - nieprogramowaną, gdyż to w nich jest zapisywany podczas programowania jakiś unikatowy kod, oznaczałoby to, że muszę z każdym programowaniem immo wymieniać pastylki we wszystkich pilotach na czyste.

 

Prosiłbym rozjaśnić mi tą sprawę, gdyż chciałem zaprogramować 3 klucz do samochodu, centralny już działa, grot klucza dorobiony, pozostał immobilizer.

 

Druga sprawa - czy PIN do programowania immobilizera znajdę gdzieś w książkach serwisowych? Mam komplet dokumentów z samochodu i wręcz dziwne by było gdyby takiego czegoś gdzieś VW nie zapisał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli samochód z profilu,to w twoim przypadku klucze zakodowane w twoim samochodzie,w tym samochodzie możesz kodować wielokrotnie,ale w tym który kupiłeś jeśli był zakodowany w innym samochodzie,musisz wymienić transponder (pastylkę)na nowy.Pin powinieneś mieć na przywieszcze przy kluczyku serwisowym,w dokumentacji raczej go nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc id transportera jest zapisywane w aucie a id auta w transponderze

Id transpondera jest stale tak samo jak id auta

Pole id auta w transponderze jest zapisywalne 1 raz

Dlatego nie możesz kodowac w innym aucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam passata B6 z 2006 roku i chcę zaprogramować drugi pilot nowy ,czy ktoś mi pomoże jak zaprogramować . 

 

e-mail [email protected]

Edytowane przez tech132
poprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności