Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do komentowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu to chyba tylko - póki co - na zasobność portfela :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do komentowania :)

 

No i żeby nie pomylić z B7 i nową Jettą :pardon :)

Edytowane przez tomery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie pojęcie Panowie jakie max rabaty można uzyskać na nową sztukę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7% na firmę ale ponoć wczesniej dawali ok 10%. Mi z ceny 128 zeszli na 120k i czuje ze jeszcze przy zamowieniu dałoby rade urwac 2-3k ale ja z zamówieniem cżekam do początku stycznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na firmę dawali 7% a teraz już tylko 5%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie skromnie, ale tak chyba zawsze przy świeżynach. Ciekawe czy idzie gdzieś sposobem dorwać ze 20%. Muszę podpytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez opcji na ten moment żebyś taki rabat dostał - chyba że z 20 być aut wziął :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba do Rosji z dolarami albo Euro pojechać, nie uda się w Poniedziałek to może we wtorek sprzedadzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
strasznie skromnie, ale tak chyba zawsze przy świeżynach. Ciekawe czy idzie gdzieś sposobem dorwać ze 20%. Muszę podpytać.
Musiałbyś być lekarzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musiałbyś być lekarzem

 

albo księdzem................ a najlepiej biskupem ale oni takiej mizeroty jak B8 to w ogóle nie biorą pod uwagę przy wyborze kolejnej lektyki...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7% to był standart na firmę. Wchodzisz do salonu, kładziesz regon na biurku i masz. Reszta zależała od Ciebie.

Być może ze względu na popyt zmniejszyli to do 5%, tego nie mogę potwierdzić.

Ale by mnie to nie zdziwiło. Zamówień na 20 tygodni, największa konkurencja ciągle opóźnia moment wystawienia konkurencyjnego auta w salonach (Ford).

Ja bym przyciął rabaty.

Edytowane przez Tomek77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Tomek. Ja jestem ciekaw co będzie jak się nowy Superb pokaże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej nie może mieć. Audi ma 320 Nm.

Tylko ciekawe czy 7biegowy DSG to wytrzyma. Wcześniejsza wersja była do silników max 250 Nm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie 300Nm to włożą skrzynie mokrą od Audi a jak zostanie 250Nm to zostanie skrzynia sucha. Na razie pewne jest że będzie 7biegów. 2.0tsi wiadomo że będzie miało 6 biegów i na pewno mokre sprzęgła. Tylko z 1.8tsi jest wielka niewiadoma.

Edytowane przez Tomasz76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie 300Nm to włożą skrzynie mokrą od Audi a jak zostanie 250Nm to zostanie skrzynia sucha. Na razie pewne jest że będzie 7biegów. 2.0tsi wiadomo że będzie miało 6 biegów i na pewno mokre sprzęgła. Tylko z 1.8tsi jest wielka niewiadoma.

 

Kupiłem kota w worku :-(

Ale świadomie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili dostałem 8,5% u dealera u którego w ciągu ostatnich 2 lat kupiłem dwa samochody.

Wybrałem się również do salonu forda ot tak, żeby rzucić okiem na nowe mondeo. Za hatchbacka ze 180 silnikiem diesla i powershiftem w wersji titanium z ledowymi swiatłami,lakierem metalik, audio premium i innymi bardziej lub mniej przydatnymi ficzersami dostałem cenę 118 tys...passat, jednak z gorszym wyposażeniam, ale lekko mocniejszym silnikiem, miałby kosztowal 139 z groszami...

To tak na gorąco, prosto z frontu.

Aha, pasek do produkcji to podobno odbiór w maju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat skrzyni DSG 7 biegowej tzw suchej. Pytam dlatego że zaraz po nowym roku zamawiam B8 z silnikiem 1.8tsi a mam przeczucie że tam właśnie będzie ta skrzynia. Opinie na temat DSG 6 biegowej tzw mokrej znam i są w większości pozytywne. Natomiast z opiniami na temat skrzyni 7 biegowej bywa różnie a jak wiadomo trzeba po 3 latach użytkowania jeszcze B8 dobrze sprzedać. Dodatkowo trzeba jeszcze do automatu 9100zł dołożyć przy zakupie. Gdyby w 1.8tsi zastosowali taką skrzynię jak w 2.0tsi to bym się nie zastanawiał a tak mam niestety problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

jestem tu nowy - zamówiłem właśnie Passata B8 z silnikiem 1.8 TSI DSG, wersja HIGHLINE.

 

Mam pytanie - dlaczego część z Was czeka ze złożeniem zamówienia do nowego roku (a czas oczekiwania na samochód jest bardzo długi) - czy jest w tym jakiś konkretny powód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności