Skocz do zawartości
wikloob5

1.8 125KM ADR 99r Bledy interpretacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w moim passacie gdy wracalem z trasy mrugnela mi pare razy ikonka od akumulatora co w zadnym stopniu nie wplynely na jazde, jednak gdy dojechałem na miejsce i zgasilem silnik zaczęły sie dziac cuda, nie mogłem wgl zakrecic rozrusznikiem, migal reczny i inne ikonki, piszczalo, brakowalo energi i resetowalo zegarek.. odpalal za ok. 3 przekręceniem stacyjki, a jak juz odpalil chodzil bardzo nie rowno prawie gasl. Zmienilem stacyjke, teraz samochod odpala za pierwszym razem, nawet w te mrozy, chodzi chwile rowno i ładnie, potem ma nie rowna prace, i wkreca sie max na 2500 obrotow.., w miedzy czasie wymienilem spalony bezpiecznik od sterowania silnikiem.. pojechalem do znajomego mechanika

I wymienil czujnik polozenia walka, rozrzadu ale to nic nie pomoglo i powiedzial ze to elektryka gdzies padla i nie chce mi tego zrobic. Oto kody bledow: 17938, 18010, 17976, 17524, dziś wyczyszcze.w nim przepustnice na poczatek.. co oznacza ten pierwszy blad? Mial ktos podobny problem? Dodam ze akumulator jest dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kasowałeś błędy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam elm327 czyli takiego obd2 na bluetooth, dzis połączyłem auto, skasowałem błędy po czym odpaliłem, samochód chodził idealnie, więc postanowiłem sie przejechać, zrobiłem trase około 6km, po czym gdy wróciłem i zgasiłem i odpaliłem... znowu to samo, szarpie nie wkręca sie i nie równo pracuje...

Jak to interpretować? auto nie ma mechanicznej usterki skoro jechało tyle czasu dobrze.. Może to bląd sterownika?? albo jakiś czujnik? Oczywiscie cos z elektroniką, sam nwm

IMG_20170105_192957.jpg

IMG_20170105_193005.jpg

Edytowane przez wikloob5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności