Skocz do zawartości
MAPET

sprzedaz B3 1.8 RP na czesci ? co mozna uzyskac?

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy w dobrym dziale ale cche sie conieco poradzic... bo wchodzi u mnie ewentualnosc sprzedazy na czesci b3 passka...

 

auto w sumie prawie seria...

wiec 1.8 rp po remoncie rozrzad wymieniony itd silnik pali super kupilem go calego od znajomego bo mojego w drodze od sprzedawcy zajechal kumpel :( silnik w super stanie moge dac gwarancje itd oczywiscie mozna to odpalic itd bo calosc jak narazie...

wszystko pozostale co pod maska

dalej skrzynia

pompa paliwa

co tam jeszcze z gratów ktore mozna sprzedac?

lampy tyl seria

dokupilem wspomaganie tez mozna sprzedac cale? z 200-250zl?

sanki pod silnik? 50-100?

zegary

fotele zwykle z 50zl ?

felgi stal 14 150?

 

ew calego passka moze hmmm ??

Edytowane przez MAPET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co tam jescze z gratów ktore mozna sprzedac?

 

Ramka pod radio o ile nie połamana - stawiam, że pójdzie jako pierwsza. Dalej pompka centralnego i klamki na koniec przełączniki i blachy ew. szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakies ceny :)?

 

ramka jest bo sam ja kupowalem :) ogolnie nakupilem wszytsko to teraz mam cos fajnego na oku i orientacyjnie pytam ile by mozna uzyskac :)

 

ramka z 30-50zl?

central jest na silownikach wiec odpada :(

klamki zewn sa w tym 1 nowy zamiennik bo kupilem takowy

 

poprostu waham sie bo mysle ze z takiego golasa ciezkoc bedzie sprzedac te czesci i racjonalnego cos uzyskac dalem za niego 2 tys + silnik 2 i przekladka i inne ok 1200zl :(

wiadomo ze nie chce tej kwoty uzyskac ale czy ze 2 tys uzbieram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze nie chce tej kwoty uzyskac ale czy ze 2 tys uzbieram?

 

Wydaje mi się że na części będzie ciężko, zwłaszcza że na rynku ich nie brakuje, 2 tys. to mógłbyś uzyskać jakby to była wypaśna wersja, ja bym sprzedawał całego, właśnie za te dwa tysie, piszesz że silnik ok, jeśli buda też to powinien pójść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym np. kupił wszystkie wężyki i zaworki od podciśnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem w 1 poscie ze to RP tutaj nei sprzedaje jak co wystawie na gieldzie tu sie chcialem zorientowac o ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaż jakie foto jak to wygląda.

 

a co do klamotów, to pierwsze idzie spod maski, rozrusznik, altek, skrzynia, sanki i ze środka ramka radia, włącznik świateł, kieszenie drzwi z głośnikami, szyber (jak działa).

A co do blachary, to przednie błotniki, pas, maska, zderzak przód, klapa tył (ale od kombi), a reszte to do huty od razu możesz zawieźć.

 

O sprzedaniu foteli, drzwi, plastików, zawieszenia, czy zderzaka tylnego to można zapomnieć, chyba że chcesz trzymać te graty i czekać na klajenta w nieskończoność.

No i oczywiście było by wysprzedawać po cenach rozsądnych, bo sanek pod silnik każdy szuka za 50 a nie za 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności